Поки Дніпропетровська Укртрансбезпека налагоджує свою роботу на новеньких майданчиках ГВК, основна артерія області підпадає під удар недобросовісних перевізників.

Мова йде про капітально відремонтовану трасу Н-08 Дніпро-Запоріжжя.

Під час ремонту траси в минулому році було зроблено і майданчик для здійснення габаритно-вагового контролю, що розташувався поруч із Солонянським постом поліції, але чомусь посадовцями Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області він залишився не поміченим.

Громадська комісія перевірила майданчик де має відбуватися ваговий контроль та безпосередньо поспілкувались із водіями вантажного транспорту.

Так, було зафіксовано, що на даному майданчику вже понад 4-и місяці не проводиться ваговий контроль, поліцейські зазначають, що Укртрансбезпеки тут не було давно, але потреба в їх роботі існує. Рух вантажівок по даній дорозі єдуже інтенсивним , що несе реальну загрозу передчасного руйнування дорожнього покриття перевантаженими транспортними засобами, так званими «Вбивцями доріг».

Водій однієї із зупинених поліцією вантажівок зазначив, що вирішив скористатись саме цією дорогою, бо прийшла інформація, що на Решетилівській трасі встановлено ваги і всі вимушені проходити контроль. Не на камеру водій зізнається, що перегруз не везе, але зважування проходити все одно не хоче.

Другий водій говорить, що йому відомо про відкриття двох майданчиків ГВК в Дніпропетровській області на Криворізькій та Полтавській трасі і тепер його маршрут планується таким чином, щоб не потрапити на жоден з них, тому й обрав трасу Н-08.

За офіційною інформацією Укратрансбезпеки, до Управління надійшло 4 комплекти повіреного вагового обладнання які вже зараз можуть повноцінно здійснювати фактичний ваговий контроль, але з невідомих причин лише два пункти розпочали свою роботу з початку тижня.

Ми звертаємось до пана Михайло Ноняк ,вимагаємо від Вас негайно вжити заходів та забезпечити здійснення фактичного вагового контролю на повіреному обладнанні на майданчику ГВК, що розташований на а/д Н-08 (Дніпро-Запоріжжя, Солонянський пост поліції), в іншому випадку є загроза надмірних витрат бюджетних коштів на усунення наслідків руйнування та погіршення умов безпечного руху на вказаній автодорозі і тоді не кажіть, що ми Вас НЕ ПОПЕРЕДЖАЛИ!!!

Далі буде.