Автомобільна дорога Н-08 була відремонтована у 2017 – 2018 роках та урочисто відкривалась 5м Президентом України Петро Порошенко з того моменту вона отримала неофіційне звання «гордість регіону» і стала візитівкою Дніпропетровщини.

Але, на жаль, на сьогоднішній день, траса, знову потребує ремонту, одна з причин – це не належне утримання автодороги в рамках договору на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення, роботи відповідно до якого виконуються ТОВ Автомагістраль-Південь на замовлення Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
До цього експлуатаційним утриманням на вказаній автодорозі займалась компанія ТОВ «УПП ІІ УПС», але через неякісні роботи Служба автомобільних доріг в односторонньому порядку розірвала договір з цим безвідповідальним підрядником та передала трасу на утримання Автомагістраль-Південь, але від зміни підрядника траса краще не стала та й різниці не помітно. Таке відчуття, що Автомагістраль працює на «авось», але ж запевняємо, що подібне в нашій області не пройде!

Ми розібрались з причинами та наслідками аварійності на дорозі, детальніше у нашому відео-матеріалі.

Зі свого боку, звертаємось до компанії Автомагістраль-Південь, ми розуміємо, що виграти тендер на експлуатаційне утримання автодоріг вартістю 1. 6 млрд (!) грн – це дуже престижно і підтверджує високий рівень вашої компанії та не треба ж забувати, що це і відповідальність, а у вас на сьогоднішній день з цим складнощі, чи не час виправляти?

До речі, трасу М-04 та М-04 (Південний обхід) ми теж перевірили, деталі згодом!

Нічого особистого

Далі буде!.