Громадська рада при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області спільно із ГО «МС Дніпро» на підставі звернень наших підписників виїхали з перевіркою на трасу Н-23 де зараз триває ямковий ремонт в рамках експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

Громадськість перевірила якість виконаних робіт та поспілкувалась із робітниками підрядника.

Варто зазначити, що ми, як профільна організація, декілька разів звертали увагу суспільства на проблемні питання в роботі підрядника, на сьогоднішній день фіксуємо, що приписи, які були видані замовником підряднику виконані, підходи до виконання робіт з боку виконавця послуг переглянуті.
Підрядник: Автомагістраль-Південь
Замовник: Служба автодоріг.

Але ми переконані, яким би якісним не був ямковий ремонт та траса Н-23 потребує капітального ремонту! Ураженість дорожнього покриття сягає понад 85 %!

Тому, ми звертаємось до Служби автомобільних доріг, Дніпропетровська обласна державна адміністраціяУкравтодор та до всіх від кого залежить стан цієї дороги, не можна, щоб національна дорога була на стільки зруйнована, тим паче, що вона є з’єднуючою артерією між містами обласного значення.

Сподіваємось на розуміння та швидку реакцію.

Дякую за увагу.
Далі буде!