Ліс посеред новозбудованої траси, або коли договірні зобов’язання не аргумент!

Відбулась чергова перевірка виконання умов договору по експлуатаційному утриманню автомобільної дороги державного значення Н-08 (Дніпро-Запоріжжя). Комісія у складі членів Громадської ради при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, обласної комісії з перевірки якості ремонту доріг та радниці голови Дніпропетровська обласна рада Veronika Komissar зафіксували суттєві порушення в роботі компанії УПС группа компаний, яка виграла тендер на утримання вказаної автодороги.

Так, відповідно до державних будівельних норм висота трави вздвож узбіччя дороги та на роздільній смузі не може перевищувати 0.2 метри, станом на 30 травня 2019р. Комісія фіксує висоту до 2.2(!) метри, що суттєви впливає на безпеку руху та може стати причиною дорожньо-транспортних пригод. Ситуація ускладнюється тим, що трава вже досягла такої висоти, коли закриває огляд дорожніх знаків, що вже є прямою небезпекою для руху транспорта.

Важливо зазначити, що на покосі трави на трасі Н-08 проблеми з експлуатацією не закінчуються. Сюди ж можна віднести розмітку, яка місцями вже зовсім стерлась та не була відновлена, термін оновлення якої вже вийшов.

Комісія вимагає від підрядника негайного прибирання сміття, покосу трави на узбіччі та роздільній смузі, оновлення розмітки та виконання договірних зобов’язань в цілому! За результатами повторної перевірки комісія буде ініціювати розірвання договору замовника робіт Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області (керівник: Владислав Животченко) з виконавцем УПС группа компаний.