Громадська комісія виїхала з перевіркою перебігу середнього поточного ремонту дорожнього покриття по вулиці Петрозаводська, що на лівому березі міста Дніпра.

Про жахливий стан дорожнього покриття на цій вулиці, Дніпром вже ходили легенди, водії її називали дорогою смерті, а місцеві жителі вже не сподівались побачити на ній дорожню техніку, а тим паче ремонт.

Але, нарешті після багатьох звернень та скарг, міська рада звернула увагу на цю ділянку дороги і вже тривають ремонті роботи. За словами представника підрядної організації Тракція Інфра всього буде відремонтовано 4640 м дороги, це майже вся вул. Петрозаводська, починаючи від Гуртової. Гарантія 5 років. Замовник: Дніпровська міська рада

Мешканці мікрорайону не вірять своїм очам та щиро радіють ремонту. Але мають хвилювання, що через інтенсивний рух великовантажного транспорту цією дорогою, вона може піддатися руйнації і тому звертаються до міської влади та патрульної поліції з проханням вжити заходів та встановити обмежувальні знаки для руху великовантажного транспорту.

Громадськість фіксує належну якість робіт та сподівається, що побажання місцевих жителів будуть почути міською владою.

Дякуємо за увагу! Далі буде!