З трьох збудованих у 2019 році майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю придатний один й той стоїть без діла!

Комісія з контролю за роботою пунктів ГВК перевірила як працює Укртрансбезпека на ЄДИНОМУ в області пересувному пункті ГВК, що на трасі Н-08, в районі селища Братське.
— НІЯК!

Тому питаємо до в.о. начальника Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області Сергія Іонова, це взагалі як? Чому дороги області залишились без контролю? Ви що, не можете організувати роботу, навіть, одного пересувного пункту ГВК? Так може час на вихід?

Ми так цього не залишимо, в той час, як вся країна поринула у реалізацію програми Уряду «Велике будівництво», всі затамувавши подих чекають, коли дороги почнуть приводити у проїзний стан, Дніпропетровська Укртрансбезпека дозволяє собі ігнорувати свої прямі обов’язки, тим самим не просто бездіє, а навіть сприяє руйнації автошляхів Дніпропетровщини!

Шановний Олександре Погорілий, це і є ваша стратегія та нові підходи? Як ми бачимо дорогам регіону вона на користь не йде!

Тримаємо руку на пульсі.

Далі буде!