Тиждень тому на Дніпропетровщині запрацювали два майданчики габаритно-вагового контролю, на яких щоденно проходить перевірку весь вантажний транспорт, що рухається у напрямок міста Дніпро, за що громадськість вдячна всім причетним, хто забезпечив роботу вказаних пунктів.

Громадська комісія погоджується і визнає, що два майданчики ГВК приносять реальні результати, але ж чому Дніпропетровська Укртрансбезпека залишила без уваги інші напрямки і в’їзди до Дніпра?

Так, члени комісії побачили, що на майданчику ГВК розташованому вздовж а/д М-04 (Криничанський пост поліції) вже тривалий час не здійснюється контроль за рухом перевантаженого транспорту. У зв’язку з тим, що майже за рік керівництвом регіонального управління не було вжито відповідних заходів по приведенню вказаного майданчика у відповідність Наказу МІУ №255, на сьогоднішній день проводити фактичний ваговий контроль не можна, але Постанова Кабінету Міністрів України №1567 передбачає такий вид контролю, як документальний ваговий контроль, для здійснення якого не потрібне вагове обладнання.

Чому Степаненко О.М. ігнорує даний вид вагового контролю ми сказати не можемо, але те, що це ігнорування впливає на стан доріг в області – це факт!

Члени комісії підтвердили цю інформацію безпосередньо виїхавши на вказаний майданчик та поспілкувавшись з представниками поліції та водіями вантажного транспорту.

Деталі у відео