Використовувати погодні умови по максимуму, або Не проїздні дороги мають піти у небуття.

Завдяки теплій погоді сезон ремонту доріг на Дніпропетровщині продовжується.

Представники Громадської ради при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області виїхали на обласні дороги, щоб перевірити, як завдяки теплій погоді розпочались та проходять роботи із забезпечення проїзду на трасі Н-23 (Запоріжжя- Марганець-Нікополь-Кривий Ріг), в районі с. Настасівка, м. Марганець а також на територіальній дорозі Т-04-01(Дніпро- Синельниково- Васильківка).

Варто зазначити, що саме ці дві автодороги на сьогоднішній день є найгіршими в області, щоденно до нас надходять скарги від мешканців області з повідомленнями про проблемні ділянки та проханнями звернути увагу керівників дорожніх структур на ці проблеми.

Ми неодноразово виїжджали по цим напрямкам та можемо фіксувати, що однією із причин такого жахливого, прямо кажучи, не проїзного стану автодоріг є інтенсивний та абсолютно безконтрольний рух по ним великовагового транспорту. Навіть, під час інспекції було зафіксовано рух перевантажених авто «вбивць доріг», за яким мають слідкувати в Укртрансбезпека, але на жаль, цього не робиться.

Що стосується Т-04-01- чисельні скарги і неодноразові звернення на державному рівні призвели до того, що на сьогоднішній день розпочались роботи до приведення стану дороги до проїзного, але це лише підтримувальні заходи. На весну 2020 року дана дорога внесена у списки, як така, що першочергово потребує капітального ремонту.

Громадськість тримає руку на пульсі та просить своїх підписників і надалі повідомляти про проблемні питання, щоб ми всі разом могли добиватися бажаного результату у вигляді якісно відремонтованих автодоріг.

Роботи виконуються підрядником Автомагістраль-Південь на замовлення Служби автомобільних доріг

Далі буде.