Голова ДСБТ Михайло Ноняк на офіційному сайті звітує про «ефективну взаємодію» і про те, як за його ініціативою 19 лютого пройшла супер конструктивна нарада з питань напрацювання консолідованих рішень щодо функціонування високоефективної системи убезпечення українських автошляхів від руйнування перевантаженим великогабаритним транспортом та забезпечення високих безпекових стандартів при здійсненні вантажних і пасажирських перевезень. Та поклав провину за бездіяльність очолюваної ним структури на облдержадміністрації.
Все нічого, бо ми вже звикли про те, що в Укртрансбезпеці слова завжди розходяться з діями, але те, що побачили представники Дніпропетровської області на закритій нараді в Києві є ніщо інакше, як безпорадність та не професіоналізм Державної служби України з безпеки на транспорті.

А що маємо по факту?

Ну, по-перше, на закриту нараду імені Михайла Ноняка (Михайло Ноняк) під модеруванням МІУ не хотіли пускати представників профільної громадськості, далі ні Ноняк, ні Андрій Галущак (Андрій Галущак) не були готові до конструктивних питань, які лунали від представників Одеської (Олег Варивода), Дніпропетровської (Віктор Романенко; Hennadii Nemoha) та Черкаської областей. Ну і в результаті маємо від Ноняка допис в Фейсбуці про «ефективну взаємодію»…

А ще по факту, пана керівника ДСБТ чомусь більше цікавлять питання діяльності облдержадміністрацій, аніж його, профільної в даних питаннях, структури. Виявляється це місцева влада винна в тому, що жоден (!) з 78 пунктів ГВК в Україні вже ЧОТИРИ місяці не працює!

Яке ж було здивування для президії, коли присутні на нараді представники областей почали обґрунтовано спростовувати ці слова та наводити факти, які реально свідчать провину Ноняка М. та його команди. Коли почали піднімати питання про нелегалів, корупцію, хабарі на постах і зловживання у видачі дозволів на перевезення,то модератор старанно намагався по тихому відійти від цієї теми.

І розуміючи, що ситуація на нараді складається не на користь ДСБТ, останні перейшли до відкритих образ, які не сумісні із високим званням держслужбовця, на адресу Полтавських представників, до звинувачення в тому, що комплекси ГВК , які придбали Одесити використовуються для власних інтересів, наче б то в присутності Ноняка пройшло перевантажених авто повз майданчик ГВК в Одесі. Представники Одеси спростували це — назвавши зухвалою брехнею… Як і все, що до цього говорив пан Михайло Васильович.
Нам набридло терпіти це знущання над українськими дорогами у вигляді невдалого експерименту під назвою ДСБТ.

Ми відкрито звертаємось до Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана (Volodymyr Groysman), Міністра Інфраструктури України Володимира Омеляна (Volodymyr Omelyan), Спікера Верховної Ради України коменданта Майдану Андрія Парубія(Андрій Парубій)!

Шановні можновладці, припиніть цей хаос в Укртрансбезпеці! Ви виділяєте мільярди бюджетних гривень на ремонти доріг, українці мріють про якісні дороги, але це все марно, бо є така державна структура, як Укртрансбезпека, яка взагалі не зацікавлена у збереженні доріг, а навпаки, складається таке враження, що вони умисно діють на шкоду інфраструктурі України!

Ми – майданівці не згодні терпіти це зухвале попрання Законодавства України та і здорового глузду! Ми вимагаємо від вас рішучих дій та негайних кадрових рішень!