Друзі, ви вибачте, але ми маємо це зробити…
Ми впевнені, що ви вже встигли ознайомитись із нашим детальним розбором відповідей керівництва Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області на інформаційні запити, які напряму стосуються їх діяльності, якщо ще не читали, то можна побачити частину 1 тут: https://www.facebook.com/msdniprocom/posts/1517544331747872, а частину 2 тут: https://www.facebook.com/msdniprocom/posts/1524020061100299.

Та Служба автодоріг на цьому не зупинилася, таке враження, що їм здалось замалим просто порушувати конституційні права громадян і вони вирішили ще й грошей на це все витратити.

Про все по порядку..

1. 18.02.2020 року за вих.. №031-02 нами було подано до Служби автодоріг інформаційний запит щодо причин відмови в задоволенні запиту на інформацію від 28.01.2020 (детальний розбір тут: https://www.facebook.com/msdniprocom/posts/1517544331747872 ).
2. 25.02.2020 року з головою організації МС Дніпро зв’язався кур’єр і повідомив, що Службою автодоріг області було замовлено кур’єрську доставку прямо на юридичну адресу організації.


3. Отримавши посилку особисто в руки від кур’єра ми ознайомились з відповіддю і тут починається найцікавіше )))))

У відповіді за підписом в.о. начальника Служби автодоріг Д.С. Чумаченко немає жодної інформації щодо причин відмови (бо це було порушення з боку Служби), а замість конкретної відповіді детально розписано про неприбутковість Служби автодоріг та можливість отримання відповіді на наш попередній запит за умови сплати у розмірі 4.20 грн за кожну сторінку.

І так, ми не сперечаємось і Постановою КМУ це передбачено та питання ж в іншому.

1⃣ По-Перше, відповідь ми просили надати на руки, а це значить, що уповноважений представник громадської організації може особисто прийти до Служби автодоріг та отримати відповідь нарочно.

2⃣ По-друге, ми просили надіслати нам відповідь в електронному вигляді на вказану адресу електронної пошти і для цього жодних витрат не потрібно робити.

3⃣ По-третє, як це можна пояснити, якщо у відповіді, яку нам надіслали з кур’єром (на сайті кур’єрської доставки ми дізнались, що подібна послуга коштує 36 грн) нам не надали жодної конкретної інформації щодо запиту та повідомили, що ми маємо сплатити вартість друку інформації….

Зазначаємо, що ми отримали три відповіді через кур’єрську доставку, загальна вартість складає близько 100 грн для того, щоб отримати інформацію про те, що якщо ми хочемо отримати повну інформацію на свої публічні запити, то ми маємо сплатити вартість друку та копіювання цієї інформації, або ж прийти в Службу автодоріг і зняти копії з необхідних нам матеріалів. 🤯

Вибачте за грубість та це маразм….

До речі, питання – за чий рахунок банкет, ой вибачте, кур’єр залишається відкритим! 🤑

Пане Александр Кубраков (Alexander Kubrakov), будь-ласка посприяйте поверненню адекватності до своїх підлеглих, у нас «на носі» велике будівництво, а тут такий жах…

Схоже, що ми їх втрачаємо, це ми про дороги!

Нічого особистого.
Далі буде.