Продовжуємо отримувати від наших підписників фото/відео-матеріали стану дорожнього покриття на дорогах територіального значення (категорія «Т») у Дніпропетровській області.

Сьогодні в центрі уваги траса Т-0445 Синельниково-Славгород, протяжність дороги 30 км, висока інтенсивність руху транспорту.

Проблеми на цьому автошляху, як і всюди, десятиліття впродовж яких дорожники закривали очі на ці дороги та щоденні збитки, які несуть користувачі цих доріг.
Балансоутримувач територіальних доріг Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області тому й скарги можна направляти безпосередньо до Укравтодор (писати сюди: https://map.ukravtodor.org/#/dnipropetrovsk/appeals), так як місцева Служба продемонструвала всю свою некомпетентність та не спроможність вирішувати нагальні проблеми на дорогах області.

Наші пропозиції по вирішенню цих питань залишаються незмінними, територіальними дорогами мають опікуватись територіальні органи влади, у нашому випадку це Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

P.S.: дякуємо нашим підписникам за активність та матеріали, які ви надсилаєте, таким чином нам вдається охопити абсолютно всю територію Дніпропетровської області і об’єктивно показати стан доріг регіону.

Залишайтесь з нами.
Далі буде!