Черговий прямий ефір на телеканалі Дніпро TV пройшов за участі представників команди МС Дніпро, лідера організації Віктора Романенко та члена комісії з перевірки якості ремонту доріг Сергія Плічко.

Говорили про довгоочікуване будівництво другої черги Південного обходу —  об’їздної міста Дніпра та чи виконає обласна влада поставлене перед нею ще рік тому  завдання Президента завершити будівництво за один рік.

«Якщо голова обласної адміністрації відвідує вже не лише дороги області, то я вважаю, що було б цілком логічно, якщо він взяв би на свій контроль і за необхідним для міста обходом» — зазначив Віктор Романенко.

Сергій Плічко з цієї теми повідомив: « Не для кого не секрет, що на вул.. Космічній у Дніпрі регулярно стаються дорожньо-транспортні пригоди за участю вантажівок, їх можна уникнути, якщо пустити скоріше цей обхід».

У другій частині передачі мова йшла про мешканців Святософіївської ОТГ Солонянського району, де жителі так і не дочекавшись від обласної влади  ремонту  дороги місцевого значення  взяли питання в свої руки й взявши лопати  почали самостійно ремонтувати дорогу.

Віктор Романенко повідомив, що команда МС Дніпро тримає контакт з ініціативною групою ОТГ та підтримує таку ініціативу, тому що, якщо до влади прийшли люди, які не зовсім обізнані в питаннях ремонту доріг, то мешканцям нічого іншого не залишається, як виконувати роботу за владні інститути, а перед місцевими виборами, сподіваємось мешканці ОТГ зроблять правильні висновки.

Детальніше у сюжеті

Далі буде.