Продовжуючи тему майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю.

Команда «МС Дніпро» виїхала на майданчик ГВК розташований на трасі Н-31 (р-н с. Партизанське).
Фіксуємо черговий доказ того, що компанія УПС группа компаний визнає свій брак і власним коштом усуває недоліки, в даному випадку було повністю замінено ділянку покриття майданчику де має відбуватись зважування великовантажного транспорту.

На жаль, як ми побачили, роботи було виконані не якісно, так як вже через декілька днів експлуатації на переробленій ділянці виникла колійність до 2 см, що є не допустимим, так як даний майданчик призначений для перевірки великовагового транспорту.

На всі наші питання до керівника Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, отримали інформацію про те, що керівник служби Д.С. Чумаченко не в курсі того хто, що, як і за скільки переробляв на майданчиках ГВК.

Тому, маючи негативний досвід щодо роботи керівників Служби автодоріг Чумаченко і Шефера, ми звертаємось до керівництва УкравтодорВладислав Криклій — Міністр інфраструктури УкраїниДенис Шмигаль та Офіс Президента України, шановні, наведіть лад у роботі підрядників на Дніпропетровщині, інакше очікувати на збереження щойно відремонтованих доріг не доводиться!

Нічого особистого.

Далі буде!