Аномально тепла зима дала дорожникам можливість в окремі особливо теплі дні продовжувати ремонтні роботи на автодорогах України та ж в Облавтодорі це сприйняли буквально.

І тому при температурі 1-2С та вологості повітря більше 80% Робітників Петриківського РАДУ відправили заробляти гроші, які вони все одно отримають із затримкою, на трасу державного значення Н-31.

Обласна комісія з перевірки якості ремонту доріг перевірила хід ямкового ремонту та зафіксувала, що роботи проводяться із грубими порушеннями технологій та державно-будівельних норм.

До речі, працівники з тим погоджуються та говорять, що такий наказ, робити ямковий ремонт при низькій температурі повітря, їм дало керівництва районного РАД, а тим в свою чергу керівник Облавтодору, так би мовити, «спустив» задачу.

Маємо питання:

1. Анатолій Борисенко, на яких підставах Ви змушуєте робітників виконувати ремонтні роботи, знаючи заздалегідь, що якість цих робіт буде незадовільною?

2. Дмитро Чумаченко, що сумнозвісний Облавтодор робить на дорогах області, якщо вже рік як всі роботи мають виконуватись приватними компаніями?

І наостанок, вимагаємо не закривати форми по даному ремонту, як такому, що проведений з порушенням ДБН! Ну і виплатіть людям заробітну плату за минулий рік в повному обсязі, замість того, щоб бездумно «укатувати» їх в неякісний асфальт! А ми проконтролюємо!

Далі буде!