Так от, ми вже писали про закупівлю Укртрансбезпекою 78 комплектів пересувних пунктів ГВК, які вони придбали за 110 мільйонів гривень і які з самого початку не були прилаштовані до погодних умов України та не відповідали комплектації згідно Наказу Міністерство інфраструктури України №255. Та питання залишається відкритим.

За словами експертного середовища та безпосередньо інспекторів ДСБТ, до речі, не тільки Дніпровських, програмне забезпечення даного вагового обладнання дуже слабке, по принципу гри в танчики, якого при постійному використанні вистачає лише на місяць роботи, а потім, знову, ремонти. В 2018 році було проведено декілька ремонтів і все дарма. Що цікаве, ремонтом займається маловідома фірма з Київської області (назву уточнюємо).

Висновки очевидні: Пан Ноняк – голова ДСБТ придбав бюджетним коштом обладнання, яке тепер необхідно ледь не щомісяця ремонтувати,налаштовувати, постійно перевіряти, тощо. Тим часом справа стоїть, а провину намагається покласти на місцеві адміністрації, мовляв не допомагають.

А з іншого боку, як можна «не допомагати» тим, хто організаційно провалив роботу всієї структури, і взагалі до «станка» не поспішає).

І якщо Ви, пане Михайло, думаєте, що ми забули про Вашу гучну заяву під час прес-конференції, що в березні в Дніпропетровській області буде працювати 4 пункти ГВК, мусимо розчарувати – все зафіксовано на відео і ми чекаємо, але не так як у відомій приказці про обіцянку – де три роки не термін.

До речі, 1 березня 2019 року кінцевий термін виконання замовлення на суму 3 120 000 гривень бюджетних коштів по предмету закупівлі: Повірка вимірювального обладнання. А доставки, як ви здогадались ще не було і за нашою інформацією раніше 5 березня годі й чекати.. І це до Києва, а потім це все потрібно доставити по регіонам… Одним словом, в березні Укртрансбезпека на дороги не вийде 100%…

Та і в квітні, щоб вийти на фактичний ваговий контроль, потрібно мати зацікавленість та матеріально-технічну базу, а у випадку Ноняка і того, і того в ДСБТ не має, отже показники ефективної роботи УТБ в 2019 році доведеться так само малювати, як і за 2018 рік. Про це ми писали раніше: https://www.facebook.com/633544523481195/posts/1227942800708028?sfns=mo

Отже, участь місцевої влади в роботі Укртрансбезпеки зводиться до нуля і безкорисного витрачання часу. Звинувачення щодо відмови співпрацювати залишаються на совісті Михайла Ноняка і можуть розцінюватись, як виправдання своєї безпорадності та ймовірно наявності корупції, але це вже справа правоохоронців.

Дякуємо за увагу. Далі буде.