1383742090_sidyachaya-rabota

Правильні звички, зможуть замінити спортивні заняття, якщо їх виконувати з розумом, завжди будете здорові та матимете гарну фізичну форму.

  1. Сніданок беріть із собою

Хлібці, фрукти, йогурт – це гідна заміна, фаст-фуду, який зазвичай замовляють до офісів. Більше того, це збереже ваші гроші, у закладах харчування поїсти коштує набагато більше грошей.

  1. Обідню перерву проводьте поза офісом

Так у вас буде можливість розім’яти м’язи та змінити атмосферу. Виходьте із приміщень, просто пройдіться по вулиці.

  1. Контролюйте свою робочу зону

Клавіатура ноутбука чи трубка телефону – збирають найбільшу кількість мікробів, також монітори комп’ютерів або все тих же ноутбуків збирає велику кількість пилу, яким доводиться дихати, кожного дня. Необхідно тримати робочий стіл чистим, для цього вирисовуйте ганчірки змочену спеціальними, очищаючими засобами або купіть спеціальні серветки для комп’ютерної техніки.

  1. Споживайте більше води, зменшіть кількість чашок кави

Деякі працівники офісів, не уявляють своєї роботи без кави. Хоча така звичка  в якійсь мірі ,може бути шкідливою, кава виснажує організм. Спочатку ви отримуєте приплив сил, але потім ваш організм ще більш втомлюється. Через те, що кава та чай мають велику сечогінну дію на організм, може виникнути зневоднення та з’явитись головний біль. Склянка води замість кави, дозволить вам почуватись значно краще.

  1. Знаходьте час для відпочинку

Це не пропозиція уникати роботи, просто самі розумієте, відсутність відпочинку не піде вам на користь. Втомленість всього організму провокує уповільненість думок та відсутність настрою. Трохи пройдіться сходами або по коридору – це вам допоможе.

  1. Відмовтесь від сходів та використовуйте ліфт

Необхідність займатися фізичними вправами відома всім. На даний момент є багато тренажерів, які допоможуть тримати форму. Використання сходів – це як один із тренажерів, як буде вам помічником.

  1. Чисте повітря після робочого дня

Зробіть звичкою прогулянки після роботи. В цей час зможете, забути на деякий час, про роботу, заспокоїтеся, отримаєте насолоду від вечірнього міста та свіжу дозу повітря.

Використовуйте ці поради і робота влітку не буде такою обтяжливою.

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Валерія Желізняк

 

Добавить комментарий