Перший заступник Начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Животченко Владислав Олегович  вказав недостовірну інформацію у Деклараціїях про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за  2014 —  2015 р.р. та разом з  родиною має у власності рухоме та нерухоме майно, вартість якого набагато вища за дохід родини у вказаний період,

фото:dp.ukravtodor.gov.ua
фото:dp.ukravtodor.gov.ua

Як повідомлялося раніше громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» провела розслідування фактів проявів корупції з боку керівництва Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області та направила результати розслідування до Прокуратури Дніпропетровської області та Національного агентства запобігання корупції (НАЗК), за результатами розгляду обласна прокуратура здійснила перевірку фактів викладених у заяві громадськості та внесла подання до Державного агентства автомобільних доріг України про проведення службового розслідування.

Так за інформацією прокуратури, перший заступник начальника  САД у Дніпропетровській області Животченко В.О. до 30.05.2016 року входив до складу засновників ТОВ «Трас Сервіс» з розміром внеску до статутного капіталу 9250грн. та ТОВ «Енергетик» з внеском до статутного капіталу у сумі 4700грн., які в декларації за 2014-2015 роки не відобразив. Крім того, на сьогоднішній день Животченко В.О. є єдиним засновником ТОВ « Астра Інвест Компані» з внеском до статутного капіталу у сумі 1200 грн., які також у декларації ним не відображені. Також у вказаних деклараціях не було відображено належну його доньці будівлю магазину площею 397.7 м.кв., а також належні його дружині квартиру площею 125,7 м.кв. та паркувальне місце площею 11,6 м.кв.

Згідно даних вказаних у декларації родина Животченко   у 2014 році заробила82 120,56 грн., у 2015 р. – 123 101,11 грн. та задекларовано у власності автомобілі легкові Лексус RX 300. 3000 – 2004 року випуску та Тойота Корола, 1600 – 2012 року випуску , іншого в декларації не зазначено.

фото:dp.ukravtodor.gov.ua
фото:dp.ukravtodor.gov.ua

Крім того, заступником начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Лебединським І.Л. в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік зазначено квартиру площею 65.8 м.кв. в м. Дніпро, тоді як в декларації за 2015 рік вказаної квартири не зазначено, та не зазначено даних про отримання доходу від її відчуження. Згідно даних вказаних у декларації родина Лебединського  у 2014 році заробила – 115 048 грн., у 2015 р. – 160 934 грн. та має у власності гараж 20 м.кв. та квартиру 65,5 м.кв, у 2015 році родина придбала земельну ділянку 1154 м.кв. та  житловий будинок 193м.кв.,вартість яких значно перевищує суму доходу отриманого із законних джерел,  сума коштів на рахунках у фінансових установах становить 100 000 грн.

Наведені факти можуть свідчити про порушення першим заступником Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Животченко Владиславом Олеговичем обмежень передбачених ст..ст. 25 (Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності), 36 (Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав) Закону України «Про запобігання корупції» та ст.. 12 (Фінансовий контроль) Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та про порушення Лебединським Іваном Лукичем вказаного законодавства.

Чекаємо результатів службового розслідування та вимагаємо притягнення першого заступника начальника САД у Дніпропетровській області Животченко В.О. та заступника начальника САД у Дніпропетровській області  Лебединського І.Л.  до встановленої законом відповідальності.

Нагадаємо, після звернення активістів до ЗМІ з викриттям фактів протизаконної діяльності керівництва Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області їм почали погрожувати та було спалено дві автівки сторонніх осіб під вікнами центрального офісу громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро».

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий