УВАГА! ТІ, ХТО ЩЕ НЕ ОСВОЇВ РІДНУ МОВУ, МОЖУТЬ НИЖЧЕ ПРОЧИТАТИ ЦЮ САМУ СТАТТЮ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ! 

Россия

Можна хоч якимось чином зрозуміти юного хулігана, який пише на стінах лайливі слова. Але як назвати 57-річного чоловіка, який висловлює свої політичні погляди, малюючи на будинках свастику?

З дитинства нас вчили старші: писати на парканах і стінах будинків – недобре, некультурно. З появою графіті відношення до малюнків на вулицях змінилося. Але, на жаль, залишилися ще такі собі «художники», які мало того, що псують вигляд міста, так ще й малюють сепаратистські, антидержавні гасла і відверто фашистські символи.

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» завжди стояла на варті державності і боролася з будь-якими антинародними і антинаціональними проявами. Свою допомогу в цьому напрямку ми неодноразово пропонували і силовим структурам Дніпропетровська і області. Правда, поліція гарантувала, що впорається сама. Але поки у неї це не дуже добре виходить. І приклад тому – затриманий активістами однієї з дружніх громадських організацій міста 57-річного «художника» Володимира Б-ва, який зараз перебуває в Шевченківському (кол. Бабушкінському) райвідділі.

Сепаратист

Щоб висловити свою точку зору, цей дорослий клоун (а хто ж він ще?) навіть не мріяв стати депутатом чи громадським діячем. Він розмальовував стіни будинків і паркани, підпільно – по ночах. А днем ​​цей кадр працював охоронцем в Троїцькому соборі, який, до речі, належить УПЦ Московського патріархату.

Цікаво, що затримали його активісти в святкову ніч, коли дніпропетровці разом з усією країною відзначали Благовіщеня. Тільки на стінах в районі вул. Воскресенька (Леніна) і пр. Дмитра Яворницького (К.Маркса) писав він – напередодні свого дня народження! – зовсім  не десять заповідей. У його «арсеналі» — антиукраїнські (читай: проросійські) гасла, фашистська свастика і заклики бойкотувати Євросоюз. Втім, коли хулігана-сепаратиста пов’язали, він відразу ж обімлів.

Наші активісти зустрілися з ним в поліції. Виявилося, «працював» на стінах він з 2014 року (!). На акції виходив без підтримки. Фарбу купував на свою зарплату. До жодної організації або партії не входить. Грошей за свої витівки не отримував. Сім’ї і дітей у Б-ва немає. На обліку в психоневрологічному диспансері не перебуває – служив в Одесі, в ППО, а туди дурнів не беруть. В Росії живе його сестра, але вона, як з’ясувалося, абсолютно аполітична і «замовлень» на війну з Україною не давала.

М’яко кажучи, робити Вові було нічого. Хоча так і рве написати що-небудь вульгарне. Але ми ж не будемо уподібнюватися пану Б-ву, вірно? У той же час назвати його дії хуліганськими — язик не повертається. Адже маємо явний сепаратизм і антидержавну діяльність. А це вже інша стаття в КК України. І – інший термін ув’язнення. Сподіваємося, в поліції про це знають.

Втім, наш горе-герой вже кається у скоєному. І божиться, що після відсидки з «малюванням» покінчить назавжди. А ось змусити б його відчистити від поганих написів всі стіни в місті, може, дійсно задумався б. А так буде він в тюрмі не російський хліб їсти. І за наш з вами, дорогі земляки, рахунок. Цікаво, Московський патріархат йому передачу надішле?

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» і надалі продовжить роботу з виявлення «художників» і припинення будь-яких проявів сепаратизму. Небайдужі патріоти, приєднуйтесь! Разом ми зробимо місто красивішим і чистішим!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро».

 

День рождения в тюрьме – для тех, кто не любит Украину

Россия

Можно понять юного хулигана, который пишет на стенах бранные слова. Но как назвать 57-летнего мужчину, выражающего свои политические взгляды, рисуя на домах свастику?

С детства нас учили старшие: писать на заборах и стенах домов – нехорошо. С появлением граффити отношение к рисункам на улицах изменилось. Но, к сожалению, остались еще эдакие не реализовавшие себя художники, которые мало того, что портят вид города, так еще и малюют сепаратистские, антигосударственные лозунги и откровенно фашистские символы (см. фото).

ОО «Майдан Сичеслав-Днепр» всегда стояла на страже государственности и боролась с любыми антинародными и антинациональными проявлениями. Свою помощь в этом направлении мы неоднократно предлагали и силовым структурам Днепропетровска и области. Правда, полиция гарантировала, что справится сама. Но пока у нее это не очень хорошо получается. И пример тому – задержанный активистами одной из общественных организаций города 57-летнего «художника» Владимира Б-ва, который сейчас находится в Шевченковском (быв. Бабушкинском) райотделе.

Сепаратист

Чтобы высказать свою точку зрения, этот великовозрастный клоун (а кто он еще?) не стремился стать депутатом или общественным деятелем. Он «трудился», разрисовывая стены домов и заборы, подпольно – по ночам. А днем мужик работал охранником в Троицком соборе, который, к слову, принадлежит УПЦ Московского патриархата.

Интересно, что задержали его активисты в праздничную ночь, когда днепропетровцы вместе со всей страной отмечали Благовещение. Только на стенах в районе ул. Воскресенской (Ленина) и пр. Яворницкого (К.Маркса) писал он – накануне своего дня рождения! – далеко не десять заповедей. В его «арсенале» — антиукраинские (читай: пророссийские) лозунги, фашистская свастика и призывы бойкотировать Евросоюз. Но когда хулигана-сепаратиста повязали, он сразу же обомлел.

Наши активисты встретились с ним в полиции. Оказалось, «работал» он с 2014 года (!!!). На акции выходил один. Краску покупал на свои кровные. Ни в какой организации или партии не состоит. Денег за свои художества не получал. Семьи и детей у Б-ва нет. На учете в психоневрологическом диспансере никогда не был – в молодости служил в Одессе, в ПВО, а туда дураков не берут. В России живет его сестра, но она, как выяснилось, абсолютно аполитична и «заказов» на войну с Украиной не давала.

Мягко говоря, делать ему было нечего. Хотя так и хочется написать что-нибудь вульгарное. Но мы ведь не будем уподобляться господину Б-ву, верно? В то же время назвать его действия хулиганскими – язык не поворачивается. Ведь налицо – явный сепаратизм и антигосударственная деятельность. А это уже другая статья в УК Украины. И – другой срок заключения. Надеемся, в полиции об этом знают.

Впрочем, наш горе-герой уже раскаивается в содеянном. И божится, что после отсидки с «рисованием» покончит. Эх, заставить бы его отчистить от надписей все стены в городе – может, действительно задумался бы. А так ведь будет в тюрьме не российский хлеб кушать. И за наш с вами, дорогие земляки, счет. Интересно, Московский патриархат ему передачу пришлет?

Отметим, что ОО «Майдан Сичеслав-Днепр» и в дальнейшем продолжит работу по выявлению «художников» и пресечению проявлений сепаратизма. Неравнодушные патриоты, присоединяйтесь! Вместе мы сделаем город красивее и чище!

Пресс-служба ОО «Майдан Сичеслав-Днепр».

Добавить комментарий