22 червня — День скорботи та  вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

231

Не звертаючи уваги на те, що більшості впливових істориків, які досліджують світові війни вже  відомі всі деталі ходу воєнних подій, того часу, коли була війна, ними знайдено безліч відповідей на багато питань та для багатьох залишається відкритою тема — чому одні люди задля благополуччя інших, повинні платити ціною свого життя.

В один момент почалось кровопролиття, безневинні смерті. Воно тривало декілька років і цей час став найдовшим в житті тих, хто пройшов через ці події. Проте не всі змогли вижити. Деяким людям не судилось залишитись живим, цей момент є не єдиним трагічним в історії нашого людства. Ми не маємо права забути про все це.

Кожного року в День скороботи ми згадуємо той воєнний час. Згадуємо тих, хто помер під час воєнних дій. Тих, хто проливаючи свою кров, та ризикуючи своїм життям захищав рідну землю. Тих, хто прийняв на себе страшний удар, тих чиє життя було змінено назавжди іншими людьми. Ці люди схожі на нас. Вони мали якісь бажання, жагу жити. У цих людей обов’язково були сім’ї, діти, онуки, певно, що вони хотіли миру та злагоди…

Не можливо нічого забути. Так, потрібно вчити наших дітей. Щоб ці подвиги не забулись, треба передавати їх із покоління в покоління. Ця дата закріплена в нашій пам’яті, державних календарях згідно Указу Президента України від 17-го листопада 2000-го року № 1245/2000 і має ім’я «День скорботи та вшанування пам’яті жертв Війни в Україні».

Ніщо не забуте, ніхто не забутий. Ми разом сумуємо.

Пройшло багато часу та уникнути повторної ситуації не вдалось. Насильство по відношенню до нас та наших дітей стало можливим знову. В цей день хочеться закликати всіх людей любити життя, а не смерть, ненависть, агресію. Людство не повинно допускати подібних ситуацій.

Одне потрібно знати перемогли  тоді, переможемо і зараз.

Слава Захисникам України!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

 

Добавить комментарий