Ви коли-небудь були депутатом?

А капітаном збірної?

А командиром?

А лідером у дворовій компанії?

Ні? Тоді не читайте далі. Бо ми звертаємося до тих, хто їм був або є. Зараз.

У дні темряви. У наш час, про який не могли написати навіть фантасти. Судячи з заяви та ініціювання питання, поставленого новоспеченим губернатором Валентином Резніченко, сесія облради розглядатиме питання з приводу визнання ЛНР і ДНР терористичними організаціями.

Здавалось би – а щодо чого тут міркувати?

Зрозуміло, що нормальна людина щодо даного питання, вибачте за тавтологію, питань не має.

Однак ми ж маємо справу – з ким? З Дніпропетровською облрадою. Червоно-біло-блакитною. Ой, навіть кольори змушують щось згадувати. Тобто маємо справу з цією «святая святих» місцевої влади, де рулять … ой, вибачайте, трудяться найкращі уми краю.

Сподіваюся на це.

Але ви ж бачите, як посміхається дитина? Вона не знає війни. Вона чудово живе, а її батьки не загинули, виконуючи свій обов’язок, на Донбасі. Дитинка збирає квіти в парку, а ввечері вип’є свіжого молока з Озерки.

А чи ви бачите посмішку хворого солдата-каліки? Він знає війну і радий тому, що повернувся з фронту живим. Що зможе ще якимось чином ще тривалий час допомагати рідним та державі, яка залишилася, між іншим, вічним боржником всій його родині.

Придивіться!

Бачите людину в білому халаті? Цей патріот забув про рідне ліжко та спокійний сон, бо він цілодобово не бачить свою сім’ю, яка до речі розуміє: батько рятує людей, покалічених війною – і фізично, і морально. Він робить правильні речі – рятує, а не вбиває.

Замало?

Тоді придивіться останній раз. Бачите, як плаче старенька мати з батьком на скромній могилі з дерев’яним хрестом? Вони не знають і знати не хочуть про війну, тому що після загибелі їх єдиної дитини, в них вже немає нічого такого, чого вони присвятили своє життя. Їх життя – це справжній жах. Це 9, а потім 40 днів. Півроку. Рік … Їх життя – сльози. І думки: вистачило б сил і копійок з пенсії, щоб дістатися до кладовища і знайти гроші на парну кількість квітів …

Хто чекає рішення від облради? Думаю, ви вже зрозуміли давно, а якщо раніше не знали, перечитайте написане чи, врешті-решт, купіть газету, увімкніть телевізор або загляньте в Інтернет не на розважальні сайти, а скажімо, в міжнародний розділ «Ситуація в Україні».

Шановні депутати. Поки ще ви – шановні. Якщо ви вчините як у кривому дзеркалі, вам простить тільки Бог. А люди будуть плювати вам в спину, поки ви ще живі. А коли ви помрете, народ прийде плювати на ваші могили.

Відкрийте очі. Чи мабуть вам, як гоголівському Вію, треба підняти повіки?

 Соромлюся запитати: а скільки це коштує?

 

Голова ГО»Майдан Січеслав-Дніпро»   Віктор Романенко

Добавить комментарий