16 грудня 2015 року в будівлі Дніпропетровської обласної ради відбулася перша сесія новообраних депутатів. І запам’яталась вона не тільки тому, що нарешті у нашій області була створена коаліція,  сформована суто демократичними силами, але й тому, що сесії обласної ради передував пікет, організований активістами ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», та проведений за участю представників інших патріотичних громадських організацій Дніпропетровщини під стінами ради Дніпропетровської області.

О 9 годині морозного грудневого ранку близько 20  активістів на чолі з головою нашої організації Віктором Романенко зустріли депутатів облради нового скликання вигуками «Україна Єдина » та плакатами недвозначного змісту – «Удод, ты готов бороться с сепаратизмом?», «Сепаратизм в обертке автономии не пройдет!» та інші.

Варто зазначити, що гасла, з якими громадськість зустріла місцевих депутатів, були викликані нещодавнім форумом-«шабашем» під назвою «Дніпропетровська Економічна Автономія», ініційованим  Сергієм Шапраном, або, як він сам себе називає, другом і соратником  Олександра Вілкула та Євгена Удода. Та громадськість Дніпропетровська, пам’ятає, що відбувалося в стінах Дніпропетровської обласної ради під час Революції Гідності за головування Удода, за наказом, якого в наше місто завозилися тітушки для розгону наших городян, що виходили на мирні демонстрації проти злочинної влади Януковича та саме коли пан Удод очолював облраду було декілька спроб підняти «рашистський аквафреш» над міськрадою Дніпропетровська.

Тому проводячи пікет, активісти перш за все ставили за мету донести таким, як Шапран, Вілкул, Удод та іншим путінським прихвостням,  що майданівці Дніпропетровщини, зроблять все можливе, щоб придушити навіть натяк на будь які- автономії, та й надалі будуть жорстко присікати будь-які прояви  сепаратизму у нашому місті.

На сам кінець хотілось би відзначити, що депутати з новоствореної в області «демократичної коаліції», щиро вітали таку ініциативу  громадських активістів та запевнили в тому, що не дадуть так званим «опозиційникам» розхитувати ситуацію в Дніпропетровській області. Тому впевнений, що Дніпропетровськ і надалі буде залишатися форпостом українського патріотизму, не дивлячись ні на які сепаратистські форуми Шапрана, Удода та Вілкула.

 

Бережи нас Господь та Слава Україні!!!

 

З повагою та вірою в майбутнє член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий