9.09.2015 року повинна була відбутися чергова 67 сесія Дніпропетровської міської ради.
Місця для громадськості в сесійному залі були заповнені. Чого не можна сказати про крісла народних обранців.

IMG_7904
Замість 118 депутатів, які були повинні знаходитися в залі, і головне – працювати на благо рідного міста, на початок засідання був зареєстрований тільки 50 депутатів.

IMG_7897

    Після 20 хвилин очікування, в.о. міського голови Г.І. Булавка оголосила перерву на півгодини і закликала голів фракцій зв’язатись зі своїми відсутніми депутатами і запросити їх на засідання.
Через півгодини очікування на табло було висвітлено присутність 56 депутатів, вірніше, їх вставлених карток, тому що насправді присутніх депутатів було ще менше. Пропозиція до головуючого оприлюднити на табло прізвища відсутніх депутатів по фракціям (щоб виборці знали своїх обранців, які так «піклуються» за народний добробут, так і залишилась без відповіді.

IMG_7902

      Таким чином, кворуму не відбулося, і чергове засідання було зірване і головуюча вимушена була його перенести.

      У присутної громадськості склалося стійке враження, що засідання сесії було зірване за змовою, навмисне (про що і було озвучено у залі).

     Щоб зрозуміти, чому це сталось і хто був зацікавлений у саботажі, пропонуємо розглянути декілька основних питань, які повинні були бути розглянуті і затверджені на цій сесії:
1. Розгляд та затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2015 року і про міський бюджет на 2015 рік.
( Глобальне питання, щодо життєдіяльності міста).
2. Внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста.
(Що не менш важливе, ніж у п.1).
3. Про запровадження практики електронних закупівель за кошти міського бюджету.
(Що є одним із кроків прозорості тендерів з метою запобігання корупційної складової і, як слідство — економії коштів міського бюджету).
4. Затвердження змін до Інвестиційної програми КП «Дніпроводоканал» щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.
(Про питну воду (а не умовно питну) та питне водопостачання).
5. В рамках Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членам їх сімей м. Дніпропетровська «Родина героя» на 2014-2015 рр. надання адресної матеріальної допомоги:
сім’ям загиблих учасників АТО;
на оздоровлення та реабілітацію особам, які брали безпосередню участь в АТО.
(Наші українські герої ніколи не будуть героями для деяких депутатів деяких блоків).
6. Звернення депутатів Дніпропетровської міської ради до керівництва місцевих підприємств, які надають послуги опалення та гарячого водопостачання, а саме: КП «Теплоенерго», КП ТПГЕ «Теплотранс», ВАТ «Дніпроенерго», КП «Коменергосервіс», МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі» щодо перегляду норм споживання тепла (Теплової енергії) у будинках, де немає теплових лічильників, які завищені вдвічі, а то і втричі більше ніж в однотипних будинках, де є лічильники.
7. Питання щодо передачі мереж водопостачання та водовідведення з балансу ДП «Придніпровська залізниця» на баланс КП «Дніпроводоканал».
(Річ у тому, що тарифи на водопостачання ДП «Придніпровська залізниця» необґрунтовано набагато вищи ніж у КП «Дніпроводоканал», і люди просять допомоги у влади щодо вирішення цього питання).

  Як бачите, розгляд цих питань потребує негайних рішень міської ради. Але деяким депутатам немає до цього ніякого діла, саботують вони засідання регулярно. Більш ніж 70 депутатів (з 118) в залі ніколи не буває.
Вони зайняті своїми особистими справами, які їм важливіші ніж життєві проблеми їх «електорату», про який вони згадають тільки перед наступними виборами.
Або їм невигідно вирішувати ці та інші питання, які можуть перекрити грошові потоки до їх власної кишені.

     Крім того, готуючись до місцевих виборів, їм дуже хотілося б звинуватити нинішню міську владу у бездіяльності, і щоб у населення міста зостались невирішені болючі питання, які вирішити могли би тільки вони, як тільки знову прийдуть до влади.

    Але громадськість вже прозріла, вона інша і  в змозі розібратись, хто на що здатен за своїми передвиборними обіцянками.

    Про що і заявила у своєму виступі член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар, акцентуючи увагу на останньому засіданні міської комісії щодо присвоєння найменувань, на якому представники фракції «Опозиційний блок» Безуглий Д.Г., Попов А.В та їх колеги проявляли агресію та висловлювали публічні образи на адресу членів комісії та запрошених еспертів. До речі, деяких активних на засіданні комісії депутатів, в сесійній залі сьогодні помічено не було.

Деталі у відео:

І, як ми бачимо,  депутати деяких політичних сил так «турбуються» за добробут пересічних громадян нашого славного міста, що займати свої місця в сесійному залі міськради (за які вони боролись на попередніх виборах) щоб виконувати свої обіцянки, у них немає ніякого бажання.

Активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Анатолій Мельніков

Добавить комментарий