Чергова сесія міськради була практично зірвана в кращих бандитських традиціях.
DSCN0146-768x576
Чверть століття пройшло, але «вновь продолжается бой», як співали за радянських часів віддані справі КПРС жовтенята, комсомольці і партійці. Цього разу їх «мудрі» нащадки знову рвуться до влади, намагаючись дестабілізувати обстановку якщо не по всій країні, то хоча б в окремо взятому Дніпропетровську.

Як ви вже, напевно, здогадалися, мова піде про чергову сесію міської ради, яка сьогодні безцеремонно була зірвана людьми Загіда Краснова і прихильниками «Оппоблоку». Саме вони перешкодили нормальній роботі депутатів, які намагалися поставити на голосування кандидатуру та нарешті обрати секретаря міськради.

І готувалися деякі діячі, мабуть, заздалегідь. Спочатку кудись зникли соціальні маршрутки по гривні, потім випарувалися виїзні медичні бригади, пішли в нікуди обіцянки «незалежно від результатів виборів» творити добро на радість землякам.

Потрібен був бардак – і його влаштували. Кажуть, що всюдисущі агенти пана Краснова під керівництвом Олега Ганзюра (депутат від «громадської сили» в АНД районі) попередньо оплатили «виступи» своїх подільників з мегафонами, які волали казна-що, аби тільки не дати нормально працювати.

До такого «свята душі» і деякі жінки ретельно підготувалися. Скажімо, «оппоблочниця» Світлана Епіфанцева прийшла в святковому рожевому платтячку і з перлинною діадемою на голові. Прямо таки Попелюшка на виданні, тільки карети не вистачає.

Але ми відволіклися. Отже, секретаря міськради так і не змогли обрати. І не тільки тому, що голосувати розучилися картками. Навіть елементарний порядок денний не змогли прийняти – для цього навіть треба було консультації проводити. А про що вони думали до сесії, одному Сашку Вілкулу відомо, напевно.

Ось, наприклад, Руслан Загидович Краснов з колегами заздалегідь подумав, як обрати секретарем Загіда Краснова (та ні – не родич, з чого це б). Навіть документ підписали відповідний живими підписами. Сам Загід, колишній «директор міськради», кричав з трибуни про узурпацію влади і відсутність демократії. А вже він напевне знає, про що каже, так? З «задоволенням» послухав його і Григорій Гельфер, так що тем для гумору у нього вистачить надовго. Як зараз пишуть у соцмережах, «коли Краснов в залі, це завжди весело».

Зовсім не здивувала присутніх і так звана муніципальна гвардія, покликана забезпечувати порядок в міськраді. Кому, якому народу вона служить, тепер ясно. До речі, всю балаканину в залі засідань цьому самому народу дізнатися і не доведеться, оскільки навіть половина 4-годинного запису сесії на YouTube просто не має звуку…

Безумовно, мегаполіс може функціонувати і без деяких нових рішень сесій міської ради – старі б до розуму довести. Але те, кому цей бардак або, за словами мера Бориса Філатова, «балаган» вигідний, вже не для кого не є таємницею.

Дуже дивно виглядали призиви голови фракції «Опозиційний блок » Наталі Начарьян до роботи, так як фракція по всім питанням, окрім порядку денного, не голосувала в повному складі. На голосування за секретаря міської ради голова фракції опозиційного блоку заявила про неучасть депутатів своєї фракції та попросила погасити 25 бюлетенів. Тим самим позбавивши депутатів права вибирати, однак все дуже зрозуміло, оскільки голосування таємне «опозиціонери» побоявся зради серед своїх.

До речі, напередодні Року Мавпи тим, хто в черговий раз практично зірвав сесію не треба надто вже замислюватися щодо подарунків. Вони подарують один одному себе, коханих. Хоч, за назвою, 2016-ий їм явно личить, так не хотілося б, щоб це був саме їхній рік.

І ще. Після закінчення «сесії» у всій міськраді зникло електропостачання (перевитрата? віялове відключення?). Поки від правоохоронців даних про жертви не надходило, але якщо когось там і відлупцювали, буде не дивно. Давно треба було комусь мізки на місце повернути.

 

Майдан і всі здорові сили патріотичного спрямування не допустять повернення схем часів «Директора міськради».Закликаємо всіх справжніх патріотів нашого славетного міста на Дніпрі приєднуватись до боротьби з внутрішнім ворогом!!!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий