На останніх вихідних діти Дніпропетровська приймали участь в акції, присвяченій дружбі народів. Дуже приємно, що молоде покоління нашого регіону бере участь в подібних заходах, наближає Дніпропетровськ до Європи.

7

Організатор програми авторського туризму ZIRKA в республіці Болгарії Ніка Рудакова розповіла, що 15 травня в неділю в Дніпропетровську було проведено флешмоб, в ході якого учасники сформували живу зірку і привітали Болгарію.

В акції взяли участь понад  200 осіб з 10 регіонів України.

«Для України зараз важливо бути частиною Європи. Наше завдання — це культурні обміни між Україною та європейськими країнами, а також країнами СНД. Ми створюємо платформу для спілкування творчих особистостей шляхом проведення програм туризму, фестивалів творчості і заходів присвячених дружбі народів. Один з таких заходів проходив в Дніпропетровську минулого року. Його учасниками були жителі нашої країни в вишиванках, з квітами, піснями і великими національними прапорами. На даний момент ми маємо багато друзів в різних країнах і ми хотіли їх привітати.» — говорять організатори заходу.

29

Для того, щоб здійснити флешмоб учасники представили невеличкий уривок танцю, далі створили живу зірку, цим всім вони хотіли передати привіт країнам світу.

«Учасники акції показали нескладні руху українських танців, далі сформували живу зірку і привітали всі країни світу. Безумовно ми очікуємо відповіді від низки країн і повторення нашої акції. Ми очікуємо відповідей від приєднається США, Канада, Литва, Латвія, Естонія, Болгарія », розповіла Ніка Рудакова.

33

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» хоче подякувати пані Рудаковій за такий цікавий захід та разом з учасниками передати вітання всьому світові. Ми запрошуємо всіх до себе в гості на українську землю, щоб показати всю велич і унікальність нашої країни.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» за матеріалами ІА «Мост Днепр»

Фото: ІА «Мост Днепр»

Добавить комментарий