33795bff9ed53357e0c8438b789205eeЛист голови НКРЕКП від 18.02.2016 № 1453|16/3/1|7-16 – не що інше, як і Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам від 30.09.2015 № 2500, як відверте знущання і зомбування свідомості населення України тими, хто незаконно заволодів народним надбанням для затвердження свого монопольного становища і впливу на громадян спекулюванням на їх життєво важливих потребах.

Прийнятий Закон «Про ринок природного газу» може й потрібен монополістам, але він не має ніякого відношення до постачання газу в будинки життєво-комунального фонду, підпорядкованого владі місцевого самоврядування, відповідальної за створення гідних умов для проживання громадян, права яких зводяться до виконання Правил користування газовими приладами та оплатою за спожитий газ, а за все інше нагромаджене несе відповідальність ( якщо є в цьому потреба) замовник газових мереж.

Коли Кабінет Міністрів України очолює бізнесмен, який сформувався, як успішний та зробивший відвертий Гешефт на сумнівних банківських оборудках, то він переклав такий стиль і на його діяльність, спільно з НКРЕКП, яку було створено Указом Президента з призначенням головою — «професіонала»  Д. Вовка.

Д. Вовк навряд чи знає про існування Закону України «Про прожитковий мінімум» та Закону « Про основи національної безпеки в Україні», так як не потрібно великого розуму, щоб встановлювати заробітні плати і пенсії на рівні прожиткового мінімуму, а вимагати сплачувати сумнівні «комунальні послуги», які перевищують прожитковий мінімум – таке в європейській практиці допустимо?

Хизуючись знанням європейських практик, вони забувають, що у європейських країнах узаконена загальна сума комунальних платежів не перевищує 10% суми затвердженого прожиткового мінімуму.

Шановні знавці європейських практик! Досить займатись системним ошуканством своїх громадян!

Не варто втягувати їх в свої сумнівні шахрайські схеми – вказаний Типовий договір, який затверджений НКРЕКП, як такий, що не відповідає вимогам Закону «Про житлово-комунальні послуги», має бути відміненим, а забезпечення житлово-комунального фонду природним газом має відбуватись згідно Типовому договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів – прерогативою затверджувати Типові договори згідно вказаного закону, не обмеженому станом на березень 2016 року.

Сподіваємось на взаєморозуміння!

Активіст  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»             А. ТРЕТЯК

Добавить комментарий