cY0tXjfE29U

      22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН призначила  8 і 9 травня днями пам’яті  та примирення і поважаючи, що країни-учасники можуть святкувати свої власні дні перемоги та визволення , зробила пропозицію до всіх країн-участниць, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і всім громадянам кожного року віддавати данину саме в один чи в два дні до Дня пам’яті всіх жертв Другої світової війни.

Наводимо вашій увазі уривок з виступу постійного представника при ООН:

«Ми пишаємося тим, що народи наших країн внесли вирішальний внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення. Віддаємо належне тій величезній ролі, яку відіграли у розгромі фашизму всі держави антигітлерівської коаліції. Багато десятків мільйонів людей віддали свої життя в ім’я досягнення Перемоги.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни».

З кожним роком наслідки Другої світової війни стають більш помітнішими, свідків і учасників все менше і менше. Настане  той час, коли взагалі нікого не залишиться, тому дуже важливо пам’ятати, до яких наслідків може привести війна, як і гординя та відсутність поваги до інших людей, відсутність ідеології та звичайних людських цінностей. В іншій ситуації це все може повернутись, всі жахи, результати яких ми спостерігаємо, на жаль, і зараз.

Громадська організація  «Майдан Січеслав-Дніпро»  висловлює глибоку подяку, всім учасникам минулих та сучасних військових дій, з повагою ставиться до всіх подвигів наших громадян, які захищали і захищають нашу країну від загарбників.

 Низький вам уклін, довгих років життя та віри в мирне майбутнє нашої країни.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий