image001

Минулої суботи 16 квітня, «Дніпро» на своєму домашньому стадіоні легко розправився з харківським «Металістом» з рахунком  5-0. Гра «дніпрян» ближче до закінчення чемпіонату України все більше нагадує недавні зіркові часи нашої команди-є чіткий малюнок гри, а настрій футболістів, які виходять на поле такий, що здається і немає ніяких негараздів в середині клубу.

Безперечно найбільша заслуга в тому головного тренера «Дніпра» Мирона Маркевича, який невідомо як продовжує знаходити слова для того, щоб його підопічні демонстрували всі свої найкращі якості і викладалися на повну, виходячи на поле захищати клубні кольори головної команди Дніпропетровська.  Все це помножене на відомий вже всій Європі «дніпровський характер»  трансформувалося у переможну ходу «Дніпра» протягом останніх 4 матчів УПЛ  включно із Кубком України під час, якої  «Дніпрянам» вдається демонструвати непоганий футбол та ламати не приємні для себе традиції (наприклад зупинити  чотирирічну програшну  серію у матчі із луганською «Зорею»).

image002

Про сам поєдинок «Дніпра»  проти «Металіста» вже багато з суботи написано та сказано, й, чесно кажучи, інтриги в матчі ніякої не було – харків’яни (при всій повазі) наразі дуже відчутно поступаються «Дніпру» в класі і тому наша перемога з трибун «Дніпро-Арени» виглядала цілком закономірною і легкою, та схожа була більше на тренування дніпропетровських футболістів перед дуже непростим півфіналом Кубку України з луганською «Зарею». Шахов, Лучкевич, Зозуля (з пенальті) та двічі Руіз своїми голами перенесли перевагу «Дніпрян» з поля на «табло» «Дніпро- Арени і трансформували її у 3 пункти, що дозволили нарешті обійти в «турнірці» свого головного конкурента в боротьбі за «бронзу» — луганську «Зорю», яка годиною раніше несподівано на виїзді поступилася «Олександрії».

То ж з нетерпінням чекаємо на продовження виграшної серії «Дніпрян» у матчах, що  залишилося зіграти в цьому непростому для всіх нас футбольному сезоні. Віримо, що легендарний «дніпровський характер» допоможе нашим хлопцям здобути в цьому сезоні  один із довгоочікуваних футбольних трофеїв.

відео обзор:

Бережи Господь Дніпро і Слава Україні.

З повагою та впевненістю у майбутньому, громадський активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Фото та відео Інна Дніпровська.

Добавить комментарий