23 липня стартує футбольна українська прем’єр-ліга, але серця дніпровських вболівальників завмерли не від очікування цієї події, а на жаль від того жахливого факту, що наш без перебільшення легендарний  футбольний клуб може найближчим часом припинити своє існування.

13557740_909891832453496_2036014166710771112_n

Біда прийшла звідти, звідки ми і очікували — заможній власник  “Дніпра” Ігор Коломойський, мабуть награвся вже у своєрідний “футбольний менеджер”,  і наразі робить послідовні кроки для банкрутсва одного з найпопулярніших клубів в Україні. Клубна база та стадіон передані у власність групи “Приват”, на контракті з клубом залишилося менше 10 футболістів, а власник продовжує наполягати на тому, що клуб ніхто знищувати не збирається.

Та сидіти і дивитися на те, як “Дніпро”  просто зникає з футбольної мапи України  не в характері і стилі Дніпрян.

Фанати “Дніпра” були найактивнішими під час Революції Гідності, одними з перших стали на захист мирних мітингувальників на київському Майдані, а згодом і по цей час захищають нашу державу від навали рашистської сарани на Сході України. Тому сподівання всіх, хто хоче “по-тихому” знищити наш футбольний клуб  будуть розбиті о славнозвісну рішучість і згуртованість Дніпрян. Потрібно довести власнику, що команда є невід’ємною частиною міста на Дніпрі, і його мешканці ніколи не пробачать йому її знищення.

В найближчі дні розпочалася акція #ДніпроМаєЖити, і ми, активісти ГО”Майдан Січеслав-Дніпро” разом з головою організації Віктором Романенко  закликаємо усіх мешканців Дніпра та області підтримати прагнення вболівальників та активістів по збереженню нашого ФК ”Дніпро”. Закликаємо навіть тих, хто не цікавиться футболом не залишитися осторонь від цієї ситуації і разом ми зможемо показати Коломойському те, що Дніпро не дозволить не звертати на себе уваги та  приймати доленосні  для міста рішення, не враховуючи думки його мешканців. Це маленький крок великого шляху, який ми повинні пройти пліч о пліч для збереження нашої улюбленої команди. 

Бережи Господь “Дніпро” і Слава Україні!!!!

Прес-служба ГО “Майдан Січеслав-Дніпро” 

Добавить комментарий