Сьогодні, 21 березня о14-30 у господарському суді нашого міста відбулося перше судове засідання у справі з відчуження Дніпропетровського військового шпиталю та прилеглої до нього території  й передачі його за борги у власність російського банку «ВТБ».

Ця резонансна справа державного значення привернула увагу патріотичної громадськості нашого міста і зібрала під вищезгаданим судом велику кількість громадських діячів та волонтерів. Звісно ж і активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» не могли не вийти на дану акцію та засвідчити своєю присутністю, те що громадськість жорстко контролює дії судової влади, особливо в тих справах, коли мова йдеться про державну безпеку України.

Дніпропетровський військовий шпиталь з моменту початку бойових дій на сході України став джерелом та центром надії для більшості героїв, що отримали поранення в наслідок загарбницької війни, яку веде «Рашистська Федерація» проти нашої держави. Тисячі поранених бійців отримали та отримують фахову медичну допомогу в стінах цього закладу. Сотні волонтерів зі всієї України допомагають шпиталю та його героїчним пацієнтам і харчами, і обладнанням, і ліками.

І допоки українські воїни захищають нашу з вами державу на Донбасі, російський агресор через свої комерційні структури зухвало намагається відібрати рятівний військовий шпиталь у самому центрі нашого спротиву ворогові з допомогою корумпованих українських суддів та чиновників.

Хто і як дозволив віддати під заставу іноземній установі важливий  стратегічний об’єкт, ми впевнені, що  врешті решт розбереться Генеральна Прокуратура, а громадськість в свою чергу буде тримати судові слухання  під контролем, щоб «найгуманніший суд Світу» навіть і не подумав винести рішення, яке б зашкодило нашій державі і її захисникам.

Повертаючись до самого пікету, то окрім нашої організації було багато інших громадських діячів, волонтерів, представників «Правого Сектору» та деяких політичних партій. Всі присутні були єдині в своєму прагненні жорстко контролювати хід справи і не дати корупції в судовій системі безпосередньо нашкодити нашій державі.

Багаточисельний захід висвітлювали, як місцеві, так і загальнонаціональні ЗМІ. Після півгодинного мітингу під стінами суду присутні на заході зайшли безпосередньо до його будівлі, прагнучи бути присутніми на самому засіданні. Але, як виявилось у господарському суді не передбачили, те що ця резонансна справа буде мати в нашому місті колосальний розголос та не підготували приміщення, яке було б в змозі вмістити всіх бажаючих. Люди ж звісно почали висловлювати своє невдоволення, чим змусили заступника керівника суду дати обіцянку на камери, що до наступного засідання суд зробить усе можливе, щоб забезпечити громадськість приміщенням, яке б вмістило усіх хто забажає бути присутнім під час розгляду вищезгаданої справи. Врешті решт суддя перенесла розгляд справи на четверте квітня з причини неявки відповідача(представника російського «ВТБ»- банку), для якого, судячи з неявки, зацікавленість у розгляді складається не з фінансової вигоди, а лежить у суто політичній площині.

Ми ж в свою чергу чекаємо наступного засідання по цій справі та й надалі будемо жорстко контролювати перебіг подій, від яких залежить безпека нашої з вами держави.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро».

Добавить комментарий