22 січня в нашому місті, як і по всій Україні, відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Соборності.

Активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» спільно  із громадою Дніпропетровщини та представниками міською влади розпочали цей день, прийшовши о 9-00 ранку до пам’ятника молодому Тарасу Шевченку,  для покладання квітів та вшанування Кобзаря, що все своє життя закликав українців до єднання заради майбутнього. Разом виконавши гімн України та поклавши квіти до пам’ятника, більшість присутніх рушила до Дніпропетровської ОДА.

 

DSC_1313

 

Там, після вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися основні заходи зі святкування Дня Соборності. По черзі слово брали очільник ОДА Валентин Резниченко, голова облради Гліб Пригунов. Всі бажали українцям злагоди та єднання. На завершення заходу діти відпустили в небо синьо-жовті повітряні кульки, що символізують нестримний патріотичний зліт нашої нації.

 

 

Та звісно ж ми не могли оминути захід, що організовували поважні «аксакали» Січеславщини, що починали рух за незележність в далеких 80-х. Наші досвідчені колеги зібрались біля пам’ятного знаку на могилі січових стрільців, що на Соборній площі. Там розвернувши величезний український прапор, ветерани патріотичного руху Січеслава згадали минулі героїчні часи. Після панахиди, що провели святі отці, вся громада рушила до площі Героїв Майдану, де продовжили святкувати День Соборності.

 

 

Цей день залишає в серцях дніпрян тверде переконаня в тому, що українська нація відбулася і пишається своїм місцем в історії Світу.

 

DSC_1796

 

ГО «Майдан Січеслав –Дніпро» щиро вітає всіх мешканців України зі святом Соборності та бажає українцям бути єдиними в горі та в радості, та нарешті зажити так , як на те заслуговує один з найдавніших народів Європи!

 

Добавить комментарий