Сьогодні, 29.01.2016 року, в 98 річницю бою на станції Крути небайдужі  дніпропетровці та школярі міста зібрались на Соборній площі з метою вшанування пам’яті Героїв, які будучи студентами не злякались більшовицької Росії та вийшли у нерівний бій із противником, активісти  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» також долучились до заходів.

На площі біля пам’ятника Дмитра Івановича Яворницького учні Ліцею з посиленою військової підготовки провели інсценування найгостріших моментів бою під Крутами, також перед присутньою громадою виступив Народний депутат України Андрій Денисенко.

Події нерівного бою на станції Крути радянська влада усіма можливими методами намагалась витерти з історії України, але українці — це нація, яка пам’ятає своїх Героїв і саме в наше сьогодення, як ніколи згуртовується та бореться за свою Незалежність.

У цей День, ми вшановуємо пам’ять тих студентів, які своїм подвигом наблизили Україну до такої жаданої Незалежності та пам’ять Героїв, які сьогодні відстоюють Незалежність та суверенітет нашої держави на Сході країни.

Вічна пам’ять Героям!

Слава Україні!

Фото-звіт:

 

 

Член Правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар

Добавить комментарий