На своїх сторінках ми вже неодноразово публікували зафіксовані нами факти бездіяльності Управління Укртрансбезпеки у сфері контролю за безпекою на наземному транспорті, ми писали відповідні скарги до керівництва Міністерства інфраструктури України та в результаті отримали відповідь, що Управлінню Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області повідомлено про необхідність додержання дисципліни і т.д.

Читайте також: «Регіональна Укртрансбезпека — це лише інструмент для збагачення корупціонерів!(ВІДЕО)»

І от вам, шановні Володимире Омелян (Volodymyr Omelyan), В’ячеславе Дідківський (Viacheslav Didkivskyi) та Михайле Ноняк (Михайло Ноняк), відповідь Олексія Степаненка на ваші «нагадування» — це підвердження того, що 19 вересня 2018 року маючи Направлення на рейдову перевірку та узгоджений щоденний (цілодобовий) графік роботи пересувного пункту габаритно-вагового контролю розташованого вздовж а\д М04 км. 152+200, інспектори Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області просто НЕ ВИЙШЛИ працювати на пункт ГВК.

Не вірите? – Публікуємо офіційну відповідь на запит на інформацію за підписом Степаненка О.М.. Що будете на цей раз робити? Знову нагадування, чи нарешті приймете кадрові рішення про які вже не говорять, а кричать представники громадськості та організацій транспортної сфери у Дніпропетровській області!

42521664_1127756884059954_5106697698124234752_n

Вважайте це офіційним зверненням! Чекаємо на відповідь!

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»