DSC_2982 (2)Сьогодні, 27 вересня 2016 р., в офісі громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» відбулась чергова зустріч голови правління організації Віктора Романенка та члена організації Анатолія Мельникова з офіційним спостерігачем  місії ОБСЄ Атілла Молнар та його колегами.

Гостей нашої організації,  на цей раз,  цікавили питання проведеного нами розслідування, щодо корупційних дій посадовців Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області та ті можливі наслідки, які можуть бути для порушників. Віктор  Романенко зазначив, що проведення антикорупційних розслідувань – це один з пріоритетів діяльності громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро», але найголовнішим для нас є результат проведеної роботи, а це притягнення правопорушників до відповідальності. Віктор повідомив, що на даний час в Державному агентстві автомобільних доріг України проводиться службове розслідування під контролем органів прокуратури,  щодо фактів викладених у наших заявах.

Не обійшли увагою і питання проведення атестації міліції у Дніпропетровській області, Анатолій Мельников повідомив про свою участь у роботі атестаційної комісії та результати її діяльності.

Особливе місце в розмові зайняла тема подій, які сталися в неділю у нашому місті, а саме вбивство двох поліцейських, які виконували свої обов’язки по охороні правопорядку. Голова організації Віктор Романенко висловив своє співчуття з приводу цієї трагедії та сказав, що ситуація є більш глибокою, ніж нам її зображують, на думку Романенко  сьогодні агресія і нервозність яскраво виражені не лише в поведінці і характері  тих людей, які повернулися із зони бойових дій на Донбасі. Кинута напризволяще економіка і тарифне беззаконня доводить до сказу і мирних жителів України – і прикладів, до нещастя, десятки, коли люди закінчують життя самогубством і навіть від відчаю тягнуть на той світ своїх близьких.

Розмова пройшла в дружній атмосфері та в конструктивному руслі, ми зі свого боку дякуємо спостерігачам Організації з безпеки співробітництва в Європі за їх діяльність та  завжди раді вітати наших партнерів в офісі нашої організації для спілкування, взаємодопомоги та вирішення нагальних проблем нашого міста.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий