Новий кандидат на пост мера м.Дніпропетровська , який довго вагався , але зараз вже затверджений комісією, як кандидат і тому можна вже розповсюджувати цю інформацію.

12049303_992209524163947_2475108087656832748_n

Віктор Михайлович Романенко, лідер ГО Майдан Січеслав Дніпро , самовисуванец , не належить ні до якої партії . Зараз у тій ситуації , що склалася в Україні , коли майже нічого не змінюється , треба мати повноваження , щоб руйнувати клановість , корупційні системи , що будувалися роками і де зникали гроші громади . За цим кандидатом немає нікого , кому він зобов*язаний і хто б міг йому зв’язати руки, у нього немає достатньо грошей, щоб завішувать білборди рекламою , але те що його і правозахисників ГО Майдан Січеслав Дніпро дуже добре знають у судах , прокуратурах міста , де вказана команда на чолі із В.М. Романенко , не раз буває , захищаючи інтереси простих громадян , а також колективів , постраждалих від нечесних , підкупних державних службовців , суддів , прокурорів, багатьом відомо . Мало того , це змушує тих у кого не чисті руки , йти на усілякі хитрування , аби уникнути таких зустрічей .


Не все доведено до логічного та справедливого кінця , особливо в суддівстві , і не тільки — проблеми в ЖКГ , в автотранспорній галузі , не вирішені питання із незаконною забудовою прибережних смуг , напружує єкологічний стан навколишнього середовища , що не може сприяти здоровому стану наших городян і в першу чергу дітей — нашого майбутнього , роботи непочатий край ,- тому я і іду в мери , так вирішив В.М.Романенко і зробив крок , на який його неодноразово намовляли однодумці . Люди мають жити і радіти життю , всі повинні бути спокійними за наступний день і впевненими у щасливому майбутньому дітей та онуків . А онуків у нашого кандидата двоєчко , які дуже люблять свого діда , так само як і він їх і за яких дуже вболіває .

12037965_1630167057255031_1050285424429775161_n
Хай щастить новому кандидату !
Вітаємо його !
Повна його программа буде оприлюднена і ми сподіваємось , що він доведе свою перевагу перед усіма іншими кандидатами на посаду мера міста Дніпропетровська .
Слава Україні !

 

Активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Лідія Полешко

Добавить комментарий