Контроль за якісним ремонтом доріг області з боку громадської комісії продовжується.

День 1:

Як бачимо на відео, деякі ділянки Криворізького напрямку, таки відремонтовані з частковим дотриманням будівельних норм (не комплімент), саме такий і має бути підхід, інакше кажучи навіщо робити ямковий ремонт, якщо дорога вже тотально руйнується і за 2-3 місяці з’являться нові ушкодження? 
Та чесно кажучи для Укравтодору таке ставлення, це скоріше виняток, ніж правило. А має бути навпаки.

 

Звичайно, саме ця траса десятки років не бачила нормального ремонту, місцями вона ще зеленого кольору (з радянських часів), що звичайно дає всі підстави Укравтодору та безпосередньо МІС( Мінінфраструктури), звернути на цей факт увагу і якщо сьогодні Дніпропетровська область є першою по об‘ємам виконаних робіт, то може необхідно підставити плече регіону, як лідеру ремонту доріг в Україні?

Власне, мудрий керівник завжди ставить на лідера і думаю це саме той випадок.)

 

 

PS: Зверніть увагу, конструктивна критика.

Хочу звернутися до панів Животченко Владислава ( в.о. начальника САД області) і Лебединського Івана (заступник начальника САД Дніпропетровської обл.), не потрібно, шановні, вимагати від Райавтодорів завищені, за рахунок якості показники, (ДАЙОШ КІЛОМЕТРИ!).
Серед працівників, як ви здогадалися, є порядні люди, які вболівають за справу, тому і сигналізують до комісії.
Ваші кілометри неякісного ямкового ремонту у вигляді «ляпух», за місяць розіб‘ються або попливуть за дощем. Сенс який? Ризикуєте, панове, програмою уряду 2018-2022, а це вже , ну самі розумієте. А якщо серйозно, то вони то, кілометри ці будуть- а от доріг і бюджету, на жаль…

 

34137542_1720141138067931_2663021843987824640_n

 

Як казав професор Воланд завідуючому буфета- «Свіжість і ще раз свіжість має бути пріорітетами у вашій роботі», так і ми звертаємось до керівництва Служби автомобільних доріг області, -«якість і ще раз якість, має бути дивізом у вашій роботі»!

День 2:

Траса М-04, Київ, Кривий Ріг. (Відео).

Цього разу комісія перевірила якість ремонту доріг та загальну ситуацію, що склалася на трасі М-04, Криворізькій напрямок.
На жаль, знову багато питань виникає до Укравтодору.

Шановні керівники, панове Омелян та Новак, те що регіональний представник робить ямковий, карточний ремонт- це добре і при перевірці безпосередньо членами комісії на місці, виявляється, що таки непогано виконують ремонт місцеві РАДи, (перевірка триває), але…

 

 

Знову ж звертаємось до вас, бо це ніяк не може бути ямковий ремонт.
Чому?
Зверніть увагу на масштаби пошкодженої поверхні дороги і ви погодитеся з тим, що згідно Державних будівельних норм( ДБН) ця дорога потребує поточного та, навіть, капітального ремонту. Чому ж тоді порушуємо?

В минулому році була така ж картина і підхід до дотримання ДБН, також не змінився. Результати ми бачимо. Дороги немає, то може вже досить замилювати нам очі?

З надією на порозуміння.

Важливо! Днями надійшла інфа, що Укравтодор припиняє фінансування ремонту своїх доріг в області, начебто вже засвоїла область заплановані кошти, та роботи ще багато і відсоток ушкоджених доріг високий, до речі, не без допомоги того ж Укравтодору минулорічних часів.
Тому наполегливо радимо переглянути питання щодо фінансування, та й бюджет цього року начебто дозволяє, та й доріг на балансі Укравтодор залишилося всього 47 тис., та й часу для роботи достатньо.

Тож сподіваємося, що почуєте думку членів комісії по перевірці якості ремонту доріг, представників громсуспільства Дніпропетровської області.
Нічого особистого.
Далі буде.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»