zakon_55aad1c270741Президент України Петро Порошенко до цього часу не вирішив що йому потрібно – фабрика «Рошен» чи держава Україна. Насамперед йому потрібно подумати про свою долю, як гаранта Конституції держави України.

Я думаю, що президент явно ухиляється від виконання своїх зобов’язань. Те, що він обіцяв, як кандидат в президенти і його дії на даний час, не відповідає очікуванням народу України. Якщо подивитись, хто представляє президентський блок – це колишні «регіонали». А що можна від них чекати – всім зрозуміло.

І ще одна політична сила, яку представляє Арсеній Яценюк – керівник уряду. Де економічний розвиток держави? Вся суть діяльності уряду полягає на отримання чергового траншу від МВФ. Розвиток економіки випереджає економіку тільки всіма не визнану «Придніпровську республіку».

Уряд Яценюка свою діяльність спрямував на погіршення прожиткового мінімуму населення держави. Більшість постанов цього уряду – антинародні!

Це і судовий збір і надання правової допомоги, згідно Постанови №23 від 30.09.2009 року «Право на правову допомогу», де рішення Конституційного Суду оскарженню не підлягають і діють на всій території України.

Панове Народні депутати України. Єдине до вас прохання – читайте та вивчайте закони, які ви приймаєте, та як вони будуть впливати на життя в Україні. Це і закони «Про прокуратуру», «Про судоустрій та статус суддів».

Тільки до цього часу ніхто не поніс відповідальність. Жоден суддя не притягнутий до відповідальності за незаконні рішення, згідно ст. 375 Кримінального кодексу України. Жоден прокурор не поніс відповідальності за свої рішення. Скільки людей знаходиться за гратами через приступні дії силових структур. По статистиці – біля 70% всіх засуджених — засуджені незаконно. У виправних колоніях процвітає рабський труд.

І який вихід з цієї ситуації? Я думаю, що громадськість повинна, згідно статей 3, 5 Конституції взяти під контроль дії силових структур та суддів. І, якщо їхні дії не відповідають статті 19 Конституції України, то вони повинні залишати свої посади. Громадськості такі чиновники не потрібні.

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»     Олександр Зеркаль

Добавить комментарий