360 Evro2 kопіюватиНапередодні другої річниці Революції Гідності народ втратив надію, але знову почав вірити порожнім обіцянкам.

На жаль, з того часу, коли пройшла Друга революція і почалась війна на сході, змін на краще в країні, навіть на її мирній території, не відбулося. Небесна сотня перетворилася на Небесні тисячі, а єдиний український народ знову розкололи на два табори. У революції з’явилися зрадники-попутники, які, вміло володіючи мовою і підгодовуючи своїх піарників, майстерно дурять голови мільйонам співвітчизників.

За фактом, ніякої люстрації не було – хіба що пару-трійку покидьків в сміттєві баки опустили. Значна частина крадіїв втекла – їй дозволили це зробити. Децентралізація залишається міфом на папері і на словах, а за гречку та ще й з соняшниковою олією та банкою кільки, як це й було раніше, знову можна купити голоси виборців, що і довели нові-старі кандидати під час парламентських і місцевих виборів. Тобто, на жаль, шлях до любові народу знову проклали через його шлунок.

 

Але голодний революціонер піднімає свій багнет проти ним же встановленої влади – чи не так? Безумовно. Тільки війна ця перейшла з вулиць, де розбирали бруківку і виходили з голими руками проти озброєних спецназівців, в Інтернет і на кухні. Нічого не нагадує? Отож.

Виходить, пролита кров патріотів окропила не всіх. Тому тисячі могил загиблих у боротьбі за свободу, за Батьківщину для багатьох залишаються лише картинкою по телевізору. Тому новоявлені нувориші, прикриваючись революційними гаслами, знову використовують нас з метою особистого збагачення.

Причина в тому, що десятиліттями створювану корупційну систему так і не вдалося зруйнувати. Навіть толком не намагалися. Ця гідра тільки зміцніла і на тлі шаленої інфляції і зростання тарифів примудряється посміхатися за своєї огидної гри. І можуть же ці тварюки вселити людям, що все буде добре. Чекайте, мовляв, вже скоро.

Але це «скоро» цілком може закінчиться тим, що високопоставлені злодії почнуть драпати з країни, залишаючи її, розграбовану і зруйновану, на розтерзання стерв’ятникам поменше рангом. А ті, у свою чергу, знову почнуть розповідати байки про щасливе майбутнє? Ганьба!

За що стояв Майдан? Це питання мільйони разів повторюють звичайні українці і справжні патріоти. Якщо хто не зрозумів, поясню: Майдан стояв не за асоціацію з Євросоюзом, безвізовий режим і мереживне спіднє. Майдан стояв за краще життя для всього народу і кожного окремо громадянина України.

Так, нація, нехай і не вся, але все-таки зуміла зміцніти. Але фортеця ця досить тендітна. Тому що суттєвих економічних реформ просто немає, а дивлячись на любов уряду до міліції, точніше, тепер вже до поліції, здається, немов у нас створюють поліцейську державу за типом радянської. Звичайно, це ж треба було зробити в першу чергу! А пенсії, соціальні виплати та інше – кого це хвилює та цікавить?

Зрозуміло, дуже важко розповідати про всі «успіхи» горе-реформаторів. Важко дивитися людям в очі, коли розумієш: одними словами народу не допоможеш.

 

Так, може бути, ми почнемо щось робити, пане президенте? Так може, ви пройдетеся по магазинах і заглянете в платіжки населення, пане прем’єр-міністр? Ну, якщо в очі людям дивитися соромно, а куля в лоба залетіла іншим…

Відомо, що у нас, в ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», завжди намагалися допомогти всім, хто звертався зі своїми бідами та негараздами. І ми допомагаємо й зараз. Так, це крапля в морі для такої великої області, як Дніпропетровська. Але ми, на відміну від столичних правителів країни, ніколи не стояли на місці. Ми рухалися і рухаємося далі. І ми продовжуємо вірити: керівництво країни ще можна змусити працювати, а не базікати і витрачати державні кошти на закордонні відрядження та білборди…

З річницею, майданівці! Будемо вірити. Будемо вірити, що наші побратими не дарма склали свої голови на вівтар свободи. А якщо терпець урветься, ви знаєте, що ми маємо зробити. І зробимо!

Слава Україні!

 

Лідер Дніпропетровського Євромайдану,  Голова  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Віктор Романенко

Добавить комментарий