445874

 

Напередодні виборів 17.07 на 27 окрузі йде війна між кандидатами за псевдо джекпот, але три  — це лише співпадіння цифр, а ось наслідки боротьби між демократами та патріотами можуть бути сумними.

Дожилися! В черговий раз патріоти не можуть домовитися і показати, що вони єдині в своїх цілях заради блага для народу. А першою на стежку цієї місцевої війни вийшла… Оксана Томчук. Чудова, здається, жінка і людина. Однак при всій її популярності не зрозуміло: чому ж мадам за допомогою ЗМІ та соціальних мереж так накинулася на опонентку – легендарну волонтерку Тетяну Ричкову?

Здавалося б, випав ще один шанс довести світові згуртованість патріотів і демократів в новій, що йде до Європи, Україні. Але ж – ні. Замість презентації електорату реальних програм щодо виходу з кризи почався полив брудом, який ще раз показує тупе політичне безкультур’я.

І якби ж Томчук «проїхалася» б по не менше грізній кандидатці на ім’я Вікторія Шилова (до речі, вона ще й досі за кордоном?) або підрізала крила гордому орлу Загіду. Так ні – на своїх бочку котить.

Виходить, для отримання мандата багато розуму не треба, а головне не дати конкуренту встигнути попрати брудну білизну? Тільки в Європі так не прийнято, шановна Оксана. Там політику намагаються робити чистими руками, без принижень і образ, не заганяючи опонентів під лід. Європейський досвід – це постійний пошук нових рішень, програм, завдяки яким в країні стане жити краще всім порядним людям. І патріоти один одного там на сніданок не їдять, бо розуміють: справа у них все ж таки спільна. А перемагати завжди має найсильніший, найрозумніший, а не волаючий…

Як завжди, «порадував» своєю «програмою» і Краснов. Заходимо на його сторінку в «Фейсбуці» і читаємо про те, що, виявляється, у нас є одна проблема: гірше і гірше населенню, тому що крадуть. Ось вже дійсно відкрив Америку з допомогою кватирки!

І бог з ним, що фраза «Крадуть!» була сказана про Російську імперію істориком Карамзіним ще в XIX столітті. Може, товариш Загід про це і не знає. Може, не читає він і видатних українських істориків або хоча б того ж класика російської літератури Салтикова-Щедріна. А той, до речі, говорив: «П’ють і крадуть». Тобто, шановний, ще й п’ють.

Але повернемося до наших баранів. Справа в тому, що йти в парламент з бажанням його розпустити вже схоже на маячню. Адже одному депутату, нехай навіть і народному, зробити це не під силу. А хто приєднається до Краснова і підтримає його в цьому, взагалі невідомо. Щось про фракцію «Громадська сила» у Верховній Раді я нічого не чув.

Крім того, з гаслом «Крадуть!» добре тільки пиво пити в підворітті. А імена, брате, назвати слабо? Хто, де і скільки вкрав? Якщо знаєте точно, тоді чому не написали заяву в поліцію? Інакше-то це можна розцінити як приховування злочину, або я не правий?
Та і з чого це ви та ваші друзі, пан Краснов, вирішили, що є єдиним бізнесменом, який зі свого фонду допомагає людям? В нашому-то далеко не найбіднішому місті, де мільйонерів не менше, ніж в Києві, такі заяви, як мінімум, смішні і безглузді.

заповеди

 

Коротше кажучи, в дніпровській передвиборної сім’ї знову бардак. Патріоти і демократи гризуться, Шилова невідомо де (прямо як в кіно: «Бачиш ховраха? Ні? А він є!») і сьогодні Казахстан її більше хвилює, ну а Загід – єдиний в світі «бізнесмен-благотоврітель», який точно знає, що в країні крадуть, але не знає, хто, де й коли це робить.

 

Кажете, до Європи чимчикуєте? Так зарано ще, панове. Поки вивчайте заповіді першокласника…

 

 

DSC_0198

 

P.S.: Нічого особистого, тільки місто !

Віктор Романенко

 

Добавить комментарий