В Бабушкінському районі Дніпропетровська громадські слухання перетворилися на «бенефіс» Руслана Токаря

Екс-мер Нікополя "збурив" громслухання проти перейменування Дніпропетровська

Участь у громадських слуханнях взяли близько ста осіб, переважно людей похилого віку. Вони прийшли сказати, що не підтримують ідею перейменування міста Дніпропетровська. Деякі висловлювалися проти перейменування окремих вулиць таких як Панікахі та Героїв Сталінграду.

Виступи людей, які підтримують процес перейменування, сприймалися агресивно.

У натовпі було кілька людей, які найактивніше виступали — це екс-мер Нікополя Руслан Токар та громадська активістка Лариса Бабич. Вони емоційно просували тези про недоцільність перейменування, нібито дороговизну цього процесу тощо.

Намагання комісії роз’яснити безповоротність процесу перейменування та процедуру зміни документів переривалися криками із зали і вимогами «послухати людей».

Екс-мер Нікополя "збурив" громслухання проти перейменування Дніпропетровська - фото 1

Під диктовку Руслана Токаря створили звернення з проханням лишити назву міста, району та його вулиць, звернутися до в.о. голови Дніпроміськради, голови ДніпрОДА, Верховної Ради і президента з проханням врахувати думку людей при виконанні закону про декомунізацію. Більшість учасників громадських слухань підписали цей текст.

Спілкуючись з жителями району про історію СРСР Токар сказав: «Я не виправдовую Сталіна. Але мій дід воював за родіну, за Сталіна. Це велика історія нашої країни. Ми перемогли фашизм у світі. Ми світ визволили».Як відомо Руслан Токар був обраний міським головою Нікополя у 2010 році як член партії «Справедлива країна». Згодом уже на посаді він став членом Партії регіонів. 11 березня 2014 року депутатський корпус висловив йому недовіру та припинив його повноваження. Як інформує прес-служба Нікопольської міськради, «за Токаря» з міського бюджету протиправним способом було виведено близько 80 млн. грн.

 Джерело : Depo.Дніпро.

Добавить комментарий