28 березня 2017 року члени Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» та представники активної громадськості нашого міста відвідали Управління Патрульної поліції у місті Дніпрі.

В ході візиту громадськість мала можливість побачити результати використання коштів, виділених із Дніпровського міського бюджету у 2016 році.

Більша частина фінансів була витрачена на капітальний ремонт адмінбудівлі УПП в м. Дніпрі ДПП та віконні жалюзі, послуги з ремонту службових автомобілів Toyota Prius, закупівля комп’ютерного обладнання, комплектуючих та іншого IT обладнання. Інша частина фінансування припала на металодетектори для чергової частини, меблі та супутні товари, обладнання для поточного обслуговування автомобілів, технічне обслуговування катерів та тенти для них і спортивний інвентар для професійної підготовки поліцейських.

За інформацією наданою представникам громадських організацій  Управлінням патрульної поліції у м. Дніпрі на послуги з ремонту службових автомобілів Toyota Prius та їх технічне обслуговування було витрачено 1 998 968, 24 грн.

1 812 427,38 гривень було витрачено  на капітальний ремонт адмінбудівлі УПП в м. Дніпрі.

Витрати на закупівлю комп’ютерного обладнання, комплектуючих та іншого IT обладнання становили 499 826,27 гривень.

72 113,00 гривень було витрачено на закупівлю спортивного інфентарю та обладнання для професійної підготовки поліцейських.

Варто зазначити, що не дивлячись на вже виконаний об’єм робіт в Управлінні патрульної поліції м. Дніпра, залишаються інші потреби, які вимагають фінансування та уваги.

Наприкінці зустрічі громадськість мала змогу задати питання стосовно роботи окремих підрозділів патрульної поліції, їх технічного забезпечення та інші актуальні питання.

Ми дякуємо керівництву УПП в м. Дніпрі ДПП за можливість побачити роботу патрульних поліцейських з середини та публічність в питаннях використання бюджетних коштів.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий