15 листопада в великих містах нашої країни відбудеться другий тур виборів міських голів. Майже скрізь інтрига відсутня і другий тур залишається чистою формальністю. Та в нашому місті у мертвій схватці зійшлися два монстри місцевого значення, і за їх протистоянням, затаївши подих, дивиться не тільки вся Україна, а й деякі зарубіжні країни. То ж спробуємо ретельно дослідити ситуацію, яка склалася в нашому місті, і як результати виборів Дніпропетровського міського голови вплинуть в подальшому на розвиток та політичну спрямованість нашої держави в цілому.

Тобто є два кандидати, що уособлюють собою два різних світогляди, дві різні країни.

c17e7d07f8669a0261682e121cab7d8b

Олександр Вілкул – типовий представник минулого, жорсткого та злочинно організованого режиму. Режиму, який не дивлячись на дві революції (Помаранчеву та Революцію Гідності) вижив і знов готовий повернутися. Завдяки сталому електорату, складеного в основному, з людей похилого віку(пенсіонерів), який є дуже організованим та політично активним, тоталітарний режим дуже швидко відновлюється від удару і постає ще сильнішим ніж до потрясіння. Як показав перший тур у Дніпрі, кількість прихильників «оппоблоку»(читай-Вілкула) все ще залишається на загрозливо непристойному рівні. Їх риторика незмінна в своїй рішучості і їхні прихильники завжди рухаються в одному напрямку, немов сарана, поглинаючи тих хто замешкався. Своє відношення до мешканців міста Олександр Юрійович показав 26 січня 2014 року, коли безпосередньо керував «тітушньою», що била кийками людей, які прийшли до Дніпропетровської ОДА на мирний протест. Відверто проросійський політик, який небезпідставно сподівається на коротку пам’ять українців.

З іншого боку, Борис Філатов – представник українських патріотів, що разом з колишнім очільником ОДА допоміг активістам захистити мир та спокій у Дніпропетровській області. Та питання в тому чи готові українські демократичні сили об’єднуватися. Чи готові наші патріоти поступитися власними амбіціями заради єдиної мети? Майбутні вибори в місті на Дніпрі чітко покажуть, і нашу з вами готовність до демократії.

Здобутки Майдану потребують нашого захисту!

Байдужі будуть покарані відсутністю майбутнього у їхніх дітей. Відстоїмо наше місто разом!

Бережи нас Господь та Слава Україні!

Коріний мешканець Дніпропетровська Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий