17 березня 2017 року близько трьохсот учнів 5-7 класів спеціалізованої школи №134 та шкільна команда «Сокіл (Джура)», представники ГО «Дніпро-місто патріотів» підтримавши ініціативу Громадської організації «Майдан Січеслав — Дніпро», провели на подвір’ї школи флешмоб #тризубцеукраїна.

Читайте також: Флешмоб «Тризуб – це Україна» в Дніпрі зібрав близько 300 містян (ФОТО)

«Акція стартувала за кордоном. 9 березня до Дня народження Кобзаря ми зібралися біля будівлі ОДА. Майже одразу нам зателефонували із 134 школи і запропонували долучитися. Сьогодні у нас також не випадкова дата – саме 17 березня сто років тому розпочалась українська революція», — розповіла член правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.

_1_148977099449158-3C5C

Нагадаємо, що всесвітня акція #тризубцеукраїна має на меті популяризацію українських національних символів за кордоном.

DSC_0805

Вперше на Дніпропетровщини акція #тризубцеукраїна відбалась на площі перед будівлею Дніпропетровської облдержадміністрації,  серед навчальних закладів 134 – перша школа, яка підтримала акцію.

DSC_0827

Флешмоб підсумували Гімном України, який був виконаний акапельно на чолі з Головою Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктором Романенко та директором КЗО «Спеціалізовано школа №134 гуманістичного виховання та навчання» ДМР Кульбач Ларисою.

DSC_0839

 

 

Наступна акція вже запланована у місті Павлограді Дніпропетровської області, а далі флешмоб вирушить містами та районами регіону.  Учасником акції може стати кожен бажаючий.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» 

 

Добавить комментарий