У холі Дніпропетровської ОДА відкрили фотовиставку, присвячену Дню Державного Прапора та 26-ій річниці незалежності України. В експозиції – близько півсотні світлин, які ілюструють історію країни. Її організували громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» разом з ДніпроОДА.

«Світлини ілюструють століття історії держави – з 1917-го по 2017 рік. Історичні фото надані Інститутом національної пам’яті, сучасні світлини – з архівів облдержадміністрації. Виставкою прагнемо показати, наскільки важлива історія нашого народу та його досягнення», – розповіла член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  Вероніка Коміссар.

DSCF4296

На відкриття завітали представники громадськості, юристи та історики. Серед яких такі відомі борці за незалежність України, як Іван Іванович Шулик та Іван Євгенович Дремлюга, голова громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко, також, взяв участь у відкритті фотовиставки.

«Знаково, що до кожного державного свята, активісти Дніпропетровщини разом з ДніпроОДА влаштовують такі виставки. Важливо бачити, яким чином ми формуємося, змінюємося, чого ми хочемо досягти. Ми повинні пам’ятати свою історію», — поділилася завідувач кафедри держави і права ДНУ Людмила Мудрієвська.

DSCF4299
Фотовиставка триватиме два тижні в холі ДніпроОДА, вхід вільний.

Після відкриття виставки відбувся круглий стіл, який також присвятили Дню Державного Прапора та річниці незалежності України. Учасники зустрічі говорили про знакову подію в історії українського державотворення та виховання патріотизму у громадян.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» за матеріалами adm.dp.gov.ua

Добавить комментарий