380x214     З дитинства захоплюючись  фантастикою, а особливо Стівеном Кінгом, я перечитав безліч книг на постапокаліптичну тематику. Частіше за все фантасти описують сценарії, в яких до апокаліпсису призводить або техногенна, або природня катастрофа. В більшості випадків прості люди виявляються не готовими до катаклізмів, що зненацька опускаються на їх домівки, а от влада в деяких сценаріях навпаки передбачає можливі розвитки трагічних подій, і часто сама є винуватцем таких трагедій,  свідомо йдучи на жертви серед населення заради власної наживи.

Та фантастичні  історії, які вигадують неспокійні голови літературних геніїв, в наші часи все частіше виявляються реальними, лякаючи нас неймовірною точністю співпадіння з тим чи іншим твором фантастичної літератури. Люди, немов метелики, що летять до вогню на свою загибель, все частіше випробовують долю, граючись з тим чи іншим видом зброї або вигадуючи нові види вірусів. Так от передивляючись на каналах «Діскавері» або «Нейшнл Джеографік» різноманітні програми, як десь у Азії, Північній Америці або Австралії жахливі природні катаклізми(цунамі, землетруси, урагани тощо) з легкістю знищують цілі міста, невільно подумки завдячую небу за те, що живу в країні де все вищеописане жахіття можна побачити хіба що з екранів ТВ.

Але чому все ж таки ми, як народ, що живе мало не на ідеальній території  не можемо відчувати себе у безпеці?

Відповіддю є вочевидь те, що українці є нація з прихільністю до самознищення. Не маючи смертельних загроз від природи, ми самі штучно створюємо собі проблеми, свідомо знищуючи той добробут, яким нас наділяє наша земля. Про стихійні сміттєзвалища, забруднення води, радиактивні викиди та багато інших проблем українців поговоримо іншим разом, а наразі я на конкретному прикладі у нашому місті, спробую довести правдивість вище написаного.

Нещодавно до ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» (членом якої є і я) звернулися мешканці, що проживають на проспекті Пилипа Орлика з проханням допомогти їм у  вирішенні питання з газовою заправкою. Під час звернення мешканці як один скаржилися на жахливий сморід  від заправки, на гомін заправщиків, що кожної ночі близько 3 години заважали їм спати та на те, що люди просто бояться жити поруч з вибухо-небезпечним об’єктом, що знаходиться в безпосередній близькості( 30 метрів) від їхніх домівок. Вся ця ситуація детально була детально описана нещодавно у нашій статті, але я б хотів поглянути на цю проблему крізь призму того, що я писав вище.

агзс

Читайте також: «Газовая заправка терроризирует жителей мегаполиса (ФОТО)»

 

 Дніпро є прифронтове місто, яке ми всі разом відстояли під час зазіхань сепаратистів у 2014 році. В нашому місті знаходиться так званий фарпост спротиву російській агресії, і безпека в такому місті повинна бути на найвищому рівні. Але це розуміють усі, окрім.. тих хто в першу чергу мав передбачати усі можливі негативні сценарії та терористичні загрози.

Так от зайнявшись щільно проблемою газових заправок, ми зробили численні запити до структур, що мали би регламентувати та контролювати діяльність у вищезгаданій сфері. Отримуючи по цей день на них відповіді, з жахом усвідомлюю, що проблема газових заправок, є реальною загрозою для безпеки мешканців міста на Дніпрі, якою ніхто із представників місцевої та державної влади у нормальному сенсі слова не займається. У міськраді зробили взагалі вигляд, що перший раз чують про заправки, відхрестившись обіцянкою колись створити робочу групу з вирішення цього питання.

Силові структури, фіскальна служба і інші сховалися за бюрократичним муром та дуже кволо реагують на стурбовану терористичною загрозою громадськість. Корупційна складова такого небезпечного бізнесу без шансів перемагає здоровий глузд у головах чинуш. А тим часом, газові заправки в нашому місті ростуть, як гриби після дощу. Не керуючись більшістю вимог різноманітних законів та регламентуючих  вищезгадану діяльність актів та нормативів, бізнесмени-терористи та чиновники-корупціонери продовжують успішно мінувати наше місто.

На даний момент за нашою інформацією близько 100 таких бомб закладено під спокій та добробут нашого міста, кожна з яких дорівнює 4 кілограмовій вибухівці у тротиловому еквіваленті. Можна лише тільки уявити, що буде, якщо хтось навмисно, або просто з недбалості підірве декілька таких заправок-мін.(29 квітня 2012 року всього лише 250 грам тротилу, підірвані на трамвайній зупинці «Оперний театр», призвели до небувалої паніки серед городян).   Ну а коли вони здетонують — апокаліпсис  зі сторінок фантастичних бестселерів може цілком реально прийти на вулиці міста на Дніпрі сіючи смерть та паніку у прифронтовому мегаполісі.

Хочеться зауважити, що ми самі винні в тому, що своєї байдужістю замінували наше місто. Тому ця проблема стосується кожного, чиї діти ходять по вулицях Дніпра. Коли станеться лихо-питання часу, якого за таких умов експлуатації та хаотичного розташування газових заправок, у городян майже не залишилось.

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» закликає усіх не бути байдужими до власної безпеки і повідомляти наших активістам про такі газові заправки- бомби на сторінку у фейсбуці.

Разом ми  зможемо зупинити сценарій апокаліпсису, написаний корумпованими чиновниками та несвідомими «бізнесменами».

 

Бережи Господь Дніпро і Слава Україні!!!

 

З повагою та впевненістю у майбутньому, член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий