Громадська комісія з перевірки якості ремонту доріг в Дніпропетровській області здійснила виїзд з перевіркою на трасу Р-73 у напрямку м. Нікополь Дніпропетровської області.

2 липня 2018р. під час робочої зустрічі громадськості з керівництвом Служби автодоріг області та Дніпровського облавтодору, нас повідомили про те, що тривають роботи з аварійного ремонту дорожнього покриття на Нікопольському напрямку, зазначимо що по стану даної дороги наша організація отримує найбільшу кількість скарг від підписників та читачів.

3 липня 2018р. комісія вирушила у напрямку Нікопольського району Дніпропетровської області по трасі Дніпро-Запоріжжя. Відразу відзначимо, що капітально відремонтована траса М08 дійсно заслуговує уваги і є чи не однією з найкращих за своєю якістю в Україні, далі хороші новини закінчились.

Звернувши з ідеальної траси ми потрапили на трасу Р73, яка йде у напрямку Нікопольського району. Перші 3 кілометри від повороту потребують якнайшвидшої уваги Укравтодору, і хоча б поточного ремонту, далі ділянка траси, яка зараз ремонтується, точніше на якій усувається аварійність і здійснюються роботи по забезпеченню проїзду. На ділянці недоїжджаючи до с. Сергіївка нам вдалось поспілкуватись із представниками Дніпровського райавтодору, бригадир Добродомов Анатолій Петрович повідомив, що зараз з використанням фрези проходить розпушування наявного асфальту, далі до нього додається асфальтний зріз і це все закатується, таким чином маємо достатньо рівне покриття, яке може витримати 3-4 місяці до моменту початку поточного ремонту. Комісія на власні очі переконалась, що роботи тривають і там де вже було зроблено – покриття достатньо рівне, що забезпечує проїзд транспорту.

Ділянка дороги з початку с. Сергіївка і до самого в’їзду в Нікопольський район знаходиться в незадовільному стані, за словами бригадира Добродомова вже сьогодні техніка буде перевезена на ту ділянку і розпочнуться роботи по усуненню аварійності, а за словами керівництва Дніпропетровського облавтодору вказана ділянку у Томаківському районі в цьому році запланована на поточний ремонт.

36522606_1050160431819600_2186019808271663104_n

Повертаючись до Дніпра ми не змогли проїхати повз «петлю вілкула» і переконатись на власні очі, що якщо є бажання – то і мости будуються, і дороги.

 

Висновки: роботи ще дійсно багато і не все відбувається так швидко, як ми того хочемо, але роботи тривають і за якість підрядники відповідають матеріально. Розраховуємо, що і в подальшому темпи ремонту доріг в області будуть лише зростати і траса на кшталт Дніпро-Запоріжжя стануть нормою, а не виключенням із правил.

Далі буде.

відео: https://youtu.be/5bsqJWGU2b4

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»