28 квітня в ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему «Громадська рада при СБУ закликає городян утриматися від провокацій під час проведення заходів з нагоди 1 і 8-9 травня».

DSC_0058

У заході взяли участь:
— Голова громадської ради при УСБУ в Дніпропетровській області Олег Мороз;
— Член ради при УСБУ в Дніпропетровській області Вероніка Коміссар;
— Член ради при УСБУ в Дніпропетровській області Денис Розов.

мороз

Олег Морозов нагадав про заборону на пропаганду символів комуністичного режиму: «Нагадую, що в Україні діє закон про заборону пропаганди комуністичних символів. Хочеться звернутися до кожного мешканця країни і сказати, що при виявленні даного порушення, закон України вимагає від вас негайно вжити заходів до обмеження здійснення цих дій. Він дає вам право вжити громадянське затримання і звернутися до органів правопорядку », сказав Олег Мороз.

Також Голова громадської ради при УСБУ в Дніпропетровській області розповів про можливості провокацій під час святкування:
«При проведенні масових заходів завжди можливі, всілякі провокації. Ми будемо жорстко реагувати на це. Прошу мешканців міста особливу увагу звернути на залишені речі. У разі виявлення такого явища, прийміть заходи для того, щоб розширити периметр, захистити ці речі і тут же повідомити в органи правопорядку », — сказав Олег Мороз.

комиссар

Вероніка Коміссар  розповіла, що саме вважається символікою тоталітарного режиму і заборонено законом: «До такої символіки відносяться: прапори, символи, зображення або інша атрибутика, де зображені серп, молот, плуг і п’ятикутна зірка або будь-які інші елементи, які символізують комуністичний режим. У тому числі і зображення комуністичних лідерів і використання їх цитат. Пропаганда цієї символіки визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв тоталітарного режиму », — розповіла Вероніка Коміссар.

Також Вероніка Коміссар повідомила, що в Дніпрі відомо про планування сумнівних заходів: «На сьогоднішній день ми знаємо, що є вже два звернення до міської влади. Організація під назвою «Комуністична організація« Більшовиків »збирається проводити масові заходи 1-го і 9-го травня. На жаль, міською владою не були здійснені зрушення з цього приводу, в судовому порядку ці події не заборонили, не дивлячись на те, що їх документи містять заборонену комуністичну символіку », — повідомила член ради при УСБУ в Дніпропетровській області Вероніка Коміссар.

DSC_0054

Денис Розов попросив у громадян взаємодіяти із правоохоронними органами: «Ми просимо мешканців та гостей нашого міста долучатися до наших дій і припиняти провокації сепаратистського налаштованих громадян», — звернувся член ради при УСБУ в Дніпропетровській області Денис Розов.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

за матеріалами: МОСТ ДНЕПР — новости Днепропетровска и Украины

Добавить комментарий