Про взаємодію громадськості з населенням, владою та між собою говорили в ефірі телепередачі «Наживо» на 51 телеканалі.

Гостями студії стали Віктор Романенко — голова Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро», Лілія Богачова — представник Громадської ради Дніпра, Сергій Довгополий — представник коаліції Дніпровські реформи, також до дискусії приєднався активіст Іван Васючков.

ор

Під час ефіру ведучий телеперадачі поставив питання перед Головою  Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктором Романенко стосовно створення та діяльності Громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, мета цією роботи та загальні функції. В своєму виступі пан Романенко, закцентував увагу, що, на жаль, Громадська рада попереднього скликання припинила свою діяльність не через сплив терміну повноважень, а саме її було розпущено Розпорядженням Голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

наживо

На думку Віктора Романенка Громадську раду варто розглядати, як громадський орган владних повноважень, бо принцип формування цього консультативно-дорадчого органу дуже схожий із принципами створення та діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, але не варто зважати на той момент, що Громадські ради мають на рівні з правами так само і обов’язки, робота має заключатись не виключно в критиці і не сприйнятті, а й наданні конструктивних пропозицій, створенні дієвих механізмів, які мають на меті в першу чергу вирішення проблемних питань населення.

Як зазначив Віктор Романенко дуже важливим для у конструктивної та плідної роботи Громадської ради є бажання представників громадянського суспільства впроваджувати позитивні зміни, брати на себе відповідальність, а не просто рахуватись та при нагоді використовувати посвідчення члена того, чи іншого консультативно-дорадчого органу.

Завершуючи свій виступ пан Романенко зазначив, що взаємоповага, взаємодія та конструктивна співпраця громади з владою дає позитивні результати для регіону, а свари та непорозуміння призводять до роз’єднання та втрати можливості впровадження змін як в нашій рідній області, так і в країні вцілому.

Детальніше у відео 51 каналу:

 

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий