????????????????????????????????????

13 серпня 2015 року відбулось громадське обговорення, щодо зміни назви міста та перейменування вулиць відповідно до виконання закону №2558, щодо позбавлення від символів комуністичного та націонал соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у Кіровському районі міста Дніпропетровська.

 

В обговоренні взяли участь мешканці Кіровського району, голова Кіровської районної у місті ради, представники громадськості та члени комісії Дніпропетровської міської ради з перейменувань.

 

Актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» прийняв участь в обговоренні, член організації Олена Іваницька доповіла присутнім на обговоренні про історію формування комісії з перейменувань, презентувала роботу комісії та надала коментарі щодо шляхів виконання закону №2558 у нашому місті.

Деталі у відео:

Частина 1:

Частина 2:

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко у своєму виступі звернувся до мешканців з проханням прийняти активну участь у процесі перейменувань, щоб залишити цю ініціативу саме за собою, а не віддавати на розгляд Кабміну, як це передбачено даним законом. У своєму виступі він керувався лише любов’ю до рідної країни  та закликав громаду до прояву патріотизму саме у спосіб позбавлення від тоталітарного минулого.

 

Деталі у відео:

Громадський діяч Іван Дремлюга доповів про деякі питання, які пов’язані з фінансовою стороною питання перейменувань та навів точні цифри вартості.

Деталі у відео:

Виступаючих було багато, кожен мав можливість висловити свою думку, щодо перейменувань. Співробітники ДМЗ вийшли з пропозицією найменувати вулицю Вакуленчука на честь директора ДМЗ Леоніда Стромцова, ця пропозиція була підтримана одноголосно.

Таким чином, ми бачимо, що якщо до питання перейменувань підійти виважено, з розумінням справи та прагненням позитивних змін в суспільстві, то цей процес не є складним та неможливим. Ми всі хочемо змін на краще у своєму житті, а ще більше ми бажаємо щасливого життя своїм дітям і на моє велике переконання – процес декомунізації – це один із головних пунктів на шляху до доброту та розквіту нашої держави.

 

Дякую за увагу!

Слава Україні!

З повагою,

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.

Фото, відео: Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

 

 

Добавить комментарий