Сьогодні, 26.08.2015 року відбулись громадські «слухання» щодо перейменувань відповідно до Закону України №2558 «Про позбавлення від комуністичного та нациського тоталітарних режимів в Україні» у Красногвардійському районі міста Дніпропетровська.

DSC_2324

DSC_2342

Слухання саме в лапках, бо присутні, так звані представники громади ( а саме чоловік 8-10 із загалу близько 100 осіб) зовсім не були налаштовані на те, щоб вислухати представників комісії Дніпропетровської міської ради з перейменувань, дізнатися про пропозиції комісії, у цих людей була одна задача, а саме як  у своєму виступі зазначила член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар, у них було завдання партії, бо дійсно ця купка «активістів» тримаючи в руках буклети О.Вілкула дуже ретельно дотримувалась риторики даного політика.

DSC_2376

 

Під час «слухань» було багато виступів, наприклад депутат Красногвардійської райради закликала усіх порушувати закон, а також сама того не очікувавши визнала, що за 5 років депутатства її округ став ще гіршим. Ось так буває, коли заплутуєшся у власній брехні.  До речі,  дана пані депутат від оппо блоку, ну а для них такий «расклад» — це вже норма.

DSC_2340

 

Представники комісії з перейменувань із усіх сил намагалися вгамувати свої емоції, бо прямо на очах їх двомісячна праця сходила нанівець завдяки старанням вілкулівських «активістів», лунали виступи членів комісії Олени Іваницької, Олени Вандюк, Віталія Мірончука та інших.

DSC_2328

Читайте також: Лінгвоурбанізм по-дніпровськи – спроба влити молоде вино в старі міхи

DSC_2352

DSC_2363Читайте також:  УПС! .. І Вілкул грошей не жалкує

DSC_2365

 

Голова правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко звернувся до присутніх з пропозицією послухати напрацювання комісії та надати свої пропозиції, щодо назв, які вони хочуть бачити на своїх вулицях, щоб за них це не зробили вищі органи влади.

Деталі у відео:

Під кінець «слухань» вдалось вгамувати емоції, ті, хто прийшов, щоб зірвати обговорення втомились і розійшлись, але переважна більшість залишилась у залі і ставила питання, які їх цікавлять. Мешканці вулиць попрохали пояснити, чому саме на імена цих постатей мають бути переймовані їх вулиці, на що історики надали вичерпні відповіді.

Завершились «слухання» виступом мешканки, яка всіх закликала до діалогу та нагадала, як проходив перехід українського телебачення та радіо з російської на українську мову, тоді також було багато галасу навколо цього питання, але згодом усі звикли і зараз ніхто не виступає проти, так буде і з перейменуванням вулиць, з її слів:»поки ми не видавимо із себе цей «совок» ми не зможемо жити вільно».

Ось такі були «слухання» в Красногвардійському районі, завтра на нас чекає АНД, впевнені, що там буде гаряче, але місце для компромісу завжди має бути.

Читайте також:  Громадські «слухання» в Жовтневому районі та 

Громадські слухання в Кіровському районі.

 

Дякую за увагу!

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар

Добавить комментарий