громадські-слухання 13 серпня відбулись громадські слухання з приводу перейменування назви міста та вулиць м.Дніпропетровська , у двох районах — Жовтневому та Кіровському .

У Жовтневому районі зібралося майже 70 представників громадськості . Жосуль А.К., голова Жовтневого райвиконкому , розпочав засідання і дав слово члену комісії, що створена при міськвиконком.

DSCN0714

Черненко О. вибачився , бо мали виступати історики міста , що обґрунтовували ті назви , які зараз винесені на обговорення у районах , і зробив екскурс в історію нашої держави і розповів на чому базувалися запропоновані назви .

Присутні в більшості своїй були проти перейменування міста , та й вулиць також , бо це як вони казали пов’язано з матеріальними затратами . На це відповіли , виступаючий Черненко О., а також представник ГлавАПУ , та член комісії Бут А. , запевнивши , що витрати будуть мінімальні.

DSCN0713

Люди були налаштовані агресивно і тому не переконливі . Взагалі на розповіді представників Козацтва Дніпропетровщині , зокрема Черненка О., Карнози С. люди навіть не дуже слухали , і багато просто перебивали доповідачів . Виступаючі від громади також пройшли по деяким конкретним запропонованим прізвищам відомих Українських діячів , з якими вони не згодні , та озвучили свої .

Було гаряче , але зійшлися на тому , що кожен висловить письмово свої пропозиції .

DSCN0705

Виступаючих було багато . Засідання затягнулося , на нього навіть встиг співголова комісії Шебанов В. , який був до цього у Кіровському районі . Він мав намір заспокоїти громаду і запевнити , що на те вони і слухання , щоб усіх почули та зауважили всі пропозиції . Люди незадоволенні життям , тим , що затягується війна в нашій країні , тим що багато того , що відбувається дуже впливає на рівень життя кожного , це й підвищення тарифів , і підвищення цін на послуги та життєво необхідні товари , тому сьогодні всі знервовані та емоційні . А може тому , що більшість ще живе у Радянському Союзі і не хочуть нічого змінювати…Люди не зовсім розуміють , що треба з чогось починати , щоб змінювати свій світогляд , своє розуміння . Україна вже 24 роки –самостійна держава . Ми живемо на землі , яку маємо поважати .Поважати мову , поважати історію , а для цього вивчати її , та досліджувати . Треба розуміти , що все , що відбувається зараз є наслідками , до яких привів тоталітарний , комуністичний режим . І саме представники того режиму увіковічені у назвах вулиць та самого міста Дніпропетровська .

Треба уходити від старих назв , треба йти далі у світле майбутне . А ще треба не забувать – наш сусід , Росія , вже визнана агресором по відношенню до нашої держави .

DSCN0700

Виступав молодий хлопчик , представник молодіжної організації , який закінчив наш університет і який звернувся до усіх присутніх , та висловив думку молоді , яка багатьох катів українського народу майже не знає , бо про них вже зараз не розповідають у школах, але вони є у назвах , і тому треба від них позбуватися , до чого він закликав усіх .

Розійшлися на тому , що кожен засвідчить ту назву міста , яку він бажав .

З приводу вулиць , люди ще будуть звертатися до комісії , якщо їх не влаштовують запропоновані .

70 городян , це дуже мала толіка усіх дніпропетровців , але хочеться щоб усі подумали , коли будуть вносити пропозиції- ЯК КОРАБЕЛЬ НАЗВЕШЬ , ТАК ВІН І ПОПЛИВЕ !

DSCN0711

Давайте думати про Україну , давайте її захищати та шанувати !

Давайте думати про майбутнє наших дітей та онуків !

Саме їм жити далі !

Слава Україні !

Слава Героям , що захищають суверенітет та цілісність нашої Батьківщини , нашої великої України !

 

Активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Лідія Полєшко

 

Добавить комментарий